• Son
Ahşap Keski Seti, Konik Kenar Keski ile Koruyucu Kapak, 12mm, 19mm ve 25mm, ağaç İşleme Oyma Ağır El Aletleri için Ağaç İşleme Zanaat(3 Parça)

Ahşap Keski Seti, Konik Kenar Keski ile Koruyucu Kapak, 12mm, 19mm ve 25mm, ağaç İşleme Oyma Ağır El Aletleri için Ağaç İşleme Zanaat(3

Rating 
₺ 249.30

sayı
Mağazada

3 ADET KESKİ : 12mm, 19mm ve 25mm (kafa genişlikleri).Bunlar hem profesyoneller hem de yeni başlayanlar için çoğu el işi işi için ideal varlıklardır.METAL DARBE kapakları : Metal darbe kapakları olan tutamak.Güvenle dokunabilirsiniz, keskimiz vurmaya karşı dayanıklıdır.Ve her keskinin koruyucu bir kapağı vardır.YÜKSEK KALİTE : Kafa, kalite, performans ve dayanıklılığa büyük değer veren krom vanadyum alaşımlı çelikten imal edilmiştir.Tamamen sertleştirilmiş ve temperlenmişlerdir.KAYMAZ KULPLAR : Ağır hizmet tipi keskilerimiz kaymaz kulp kulpları ile yapılır.Kulplar rahat ve yumuşak olması için ergonomiktir.Kullanım sırasında size tam kontrol sağlar.Hizmetimiz : Bu ahşap oyma setini kullanırken sorularınız varsa,lütfen bize bildirin,görüşleriniz için teşekkür ederiz,satış sonrası servis 24 saat içinde sunuyoruz.Krom vanadyum alaşımlı steel Full uzunluğu : 260 mm Specification ürün description Name : Konik Kenar Ahşap Keski Seti(3 parça) MALZEME : 1 adet * mm konik kenar ahşap chisel1 adet * 18.5 mm, konik kenar ahşap chisel1 adet * ahşap proje başlatmak için, deneyim ya da el altında görev boyutu ne olursa olsun isteyen herkes için 25mm konik kenar ahşap chisel The temel ayarlayın. en zorlu işlerde bile sizi hayal kırıklığına uğratmayacak dayanıklılık ve kenar tutma özelliği ile ihtiyacınız olan kesin kesimi oluşturmak için 3 boyutta keski.Amatör bir marangoz ya da hevesli bir ağaç işçisi, şimdi başyapıtınıza başlamanın zamanı geldi ve bu, bunu yapmanıza yardımcı olmak için ihtiyacınız olan kit!Lütfen dikkat : 1. Keskilerinizin her zaman keskin kaldığından emin olun, çünkü donuk ve künt kenarlar kötü sonuçlara yol açacaktır.2. Her zaman keski kenarı vücudunuzdan uzağa bakacak şekilde kesin.3. Boyut ayni ölçülür, hatalar olabilir.4. Farklı bilgisayar ekranları arasındaki renklerin kontrastı ve parlaklığındaki farklılıklar nedeniyle, hafif renk farklılıkları kaçınılmazdır ve kalitenin bir parçası değildir.Paket içeriği : 3 adet *Konik kenar ahşap keski.

Ana özellikleri

1 pcs * 12mm bevel edge wood chisel :
1 pcs * 19mm bevel edge wood chisel :
1 pcs * 25mm bevel edge wood chisel :
The essential set for anyone looking to start their woodwork project, regardless of experience or the size of the task at hand. 3 sizes of chisel to create the exact cut you need, with durability and edge retention that won't let you down when during even the toughest of jobs. Amateur carpenter or woodworking enthusiastic, now is the time to begin you masterpiece, and this is the kit you need you need to help you do it! :
Please note:
1. Make sure your chisels stay sharp at all times, as dull and blunt edges will lead to poor results. :
2. Always cut with the chisels edge pointing away from your body. :
3. Size is measured in kind, there may be errors. :
4. Due to differences in contrast and brightness of colors between different computer screens, slight color differences are unavoidable and are not part of the quality. :
Package includes:
3 pcs *Bevel Edge Wood Chisel

Müşteri seçim