• Son
Geeyu El Sabunluk Fotoselli, Oje Çıkarıcı Pompa, Aşağı İtin Temizleyici Şişe, Pompa için Oje ve Makyaj Çıkarıcı (Renk: Şeffaf, Boyutu: 200 ml)

Geeyu El Sabunluk Fotoselli, Oje Çıkarıcı Pompa, Aşağı İtin Temizleyici Şişe, Pompa için Oje ve Makyaj Çıkarıcı (Renk: Şeffaf, Boyutu:

Rating 
₺ 70.62

sayı
Mağazada

Oje, losyon, şampuan, makyaj temizleyici, el dezenfektanı, masaj yağı vb.Için kullanılabilir. Various Çeşitli kullanımlar : Seyahat edebilir, akşam partilerine, partilere katılabilir, işte taşıyabilir, küçük ve zarif, geniş bir yer kaplamazsınız. ♦ Yüksek kaliteli pompa : Üstteki gümüş kaplamalı pompa, sıvı dağıtıcıya lüks bir his katar ve herhangi bir sıvı sabun veya losyon kullanmak için taşma önleyici bir çözüm sağlayabilir. ref Yeniden doldurulabilir bir losyon dispenseri olarak, evdeki fazla plastik atıkları önlemek kolaydır; kolay doldurma için pompanın geniş bir açıklığı vardır. ◆ Kullanımı kolay, gerekli sıvıyı kolayca almak için üste hafifçe basın. ★Ürün detayları★Ürün Adı : El Sabunu Dispenseri Temassız Şişe Malzemesi : PPPump Kafa malzemesi : Anti-pas Kapasite : 30ml , 50ml , 80ml , 100ml , 150ml , 200ml Ağırlık : 50g Uygulanabilir Çevre : mutfak, banyo, tuvalet, kapı, sehpa, araba vb.Özellikler : Şişe gövdesi dayanıklı PP malzemeden yapılmıştır.Pompa kafası anti-pas yapılır material.No nem hakkında endişelenmenize gerek ve rust.It çeşitli nemli ortamlar için uygundur ve sabun sıvı şişesi bir köpük sıvısıdır. Not : 1. 7x24 H müşteri hizmetleri, herhangi bir sorunuz varsa, e-posta yoluyla doğrudan bizimle irtibata geçiniz2. Farklı ortamlar nedeniyle, renk farkı olabilir, lütfen gerçek renge bakın, mutlu bir alışveriş diliyorum.

Ana özellikleri

Müşteri seçim