• Son
ZHGYD Mini Pet Kedi Köpek Su Şişesi Besleyici Sızdırmaz Kilit Kordon Ile Içme Kase Dağıtıcı Gıda Sınıfı Malzemeler Pet Ürünleri (Renk: Pembe, Boyutu: 300 ml)

ZHGYD Mini Pet Kedi Köpek Su Şişesi Besleyici Sızdırmaz Kilit Kordon Ile Içme Kase Dağıtıcı Gıda Sınıfı Malzemeler Pet Ürünleri (Renk:

Rating 
₺ 818.22

sayı
Mağazada

1. uzunluğu kişisel tercihlere göre ayarlamak için kullanıldığında bağlı halat. 2 kullanırken kapağı sökün ve su enjekte edin ve ardından kapağı sıkıca katlayın. evcil hayvanları beslemek için 3 su : A. açık koltuk cover B.to şişe kapağını açın.su şişesi ile aydınlatın, böylece su koltuk kılıfına akar. 4. şişe kapağını kullandıktan sonra, su sızıntısı ve iyi bir katlanır su ısıtıcısı olmadığını doğrulamak için. 5.Malzeme : Plastik. 1. uzunluğu kişisel tercihlere göre ayarlamak için kullanıldığında bağlı halat.2 kullanırken kapağı sökün ve su enjekte edin ve ardından kapağı sıkıca katlayın.evcil hayvanları beslemek için 3 su : A. açık koltuk cover B.to şişe kapağını açın.su şişesi ile aydınlatın, böylece su koltuk kılıfına akar.4. şişe kapağını kullandıktan sonra, su sızıntısı ve iyi bir katlanır su ısıtıcısı olmadığını doğrulamak için.5.Malzeme : Plastiknot : Yukarıdaki boyut elle ölçüldüğünden, gerçek öğenin boyutu yukarıdaki boyuttan biraz farklı olabilir.Işık efektleri, monitör ayarları vb.Nedeniyle.Resimlerin renk tonunda ve gerçek öğede hafif bir fark olabilir.Paket İçerir : 1 * Pet su darboğazı Not : Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.* Sizinki ile detay boyutları karşılaştırın, izin lütfen 1-3 cm hata, nedeniyle manuel ölçüm.Anlayış için teşekkürler.

Ana özellikleri

Müşteri seçim