• Son
Wwgrysp Köpek Tedavi Topu Interaktif Köpek Oyuncak Topu Interaktif Gıda Dağıtım Köpek Oyuncak Yavaş Besleyiciinteraktif Köpek Bulmaca Diş Temizleme Oyuncaklar Eğitim Köpekler ıçin Istihbarat ıçin Küçük Orta Köpekler

Wwgrysp Köpek Tedavi Topu Interaktif Köpek Oyuncak Topu Interaktif Gıda Dağıtım Köpek Oyuncak Yavaş Besleyiciinteraktif Köpek Bulmaca

Rating 
₺ 232.80

sayı
Mağazada

[KÖPEĞİNİZİ ZİHİNSEL olarak uyarın] : Bu yiyecek dağıtan köpek oyuncağı,köpekleri oynarken zihinsel ve fiziksel olarak aktif tutar,yıkıcı davranışları azaltır, Sağlıklı egzersizi ve oynama içgüdüsünü destekler. [ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR TEDAVİ TOPU] : Tüylü arkadaşınız, bu interaktif köpek oyuncak topuyla oynarken daha akıllı hale gelir ve düşmeleri için muameleleri almak için topu nasıl yuvarlayacağınızı öğrenir.Topun ayarlanabilir iç diskini kullanarak istediğiniz zorluk seviyesini ayarlayın. [KULLANIMI KOLAY VE TEMİZ] : İnteraktif tedavi dağıtım köpek oyuncaklarımız,temizlenmesi kolay, ılık sabunlu suyla yıkamanızı ve kullanmadan önce kalan suyu silmenizi öneren sökülebilir sert plastik parçalardan yapılmıştır. Dahili bir labirent İle [YAVAŞ SAĞLIKLI BESLENME] : -tür engelleme cihaz, bu köpek muamelesi dağıtım topu davranır miktarını sınırlamak için, kabın içine yiyecek koyun ve evcil interaktif yemek ve yavaş beslemek tadını çıkaralım tasarlanmıştır.Köpek ve sindirime yardımcı olmak için kedi için ideal evcil hayvan gıda konteyner olduğunu.Denetimli oyun önerilir.Şartname : Renk : Mavi / Sarı Boyut : 164*164*113mm Ağırlık : 260gn Kullanım şekli : 1. Şeffaf kapağı tutun, sökmek için saat yönünün tersine çevirin. [AÇIK / kapalı tarafı pozitif]2. Köpek maması koy.3. Kapağı orijinal konumuna geri vidalamak için saat yönünde çevirin.Ürün Özellikleri : Yarı saydam kapak, aç evcil hayvanları çeken ve aktif ve sağlıklı yavaş beslenme alışkanlığını teşvik eden yiyecek kokusu delikleri ile içeriği tedavi eder.Gezegen UFO şekli bu oyuncağı daha ilginç hale getirir, içine küçük bir ışık topu koyabilirsiniz. dog.IQ treat food ball, evcil hayvanınızı aktif ve ince tutarken IQ ve zihinsel uyarımı artırmak için tasarlanmıştır. Köpek Oyuncak Topu Hangi Sorunu Çözmeye Çalışıyor?1.Yemeyi Yavaşlatın : Büyük ve orta boy köpekler büyüme mevsimi boyunca enerji doludur ve yeme hızını kontrol edemezler.Oyuncağımız evcil hayvanın hazımsızlık problemini mükemmel bir şekilde çözebilir.2.Stresi Serbest Bırakın : Eğlenceli tasarımı ile yenilikçi, köpeğiniz evde yalnız olduğunda can sıkıntısını öldürebilir ve stresi serbest bırakabilir.3.Yıkıcı Davranışları azaltmak : Kolay köpek dikkat çekmek ve köpek kanepe, çanta, ayakkabı ya da ısırma oyalamak.4.Zekayı Geliştirin : Köpeklerinizin ıq'su, bu oyuncak kaseyi ısırırken eğitilebilir ve geliştirilebilir.5.Fonksiyonlar : İyi bir Oyuncak top köpeğin dişine fayda sağlayabilir, beyni eğitebilir, egzersiz yapabilir ve eğitebilir, vb.

Ana özellikleri

Color:
Blue/Yellow
Size:
164*164*113mm
Weight:
260g
nstruction of use:
1. Hold the transparent lid, turn counterclockwise to unscrew. [ON/ OFF side is positive] :
2. Put in dog food. :
3. Turn clockwise to screw the cover back to its original position. :
Product Features:
Translucent cover displays treats content with food smells holes which attract hungery pets and promote active and healthy slow feeding habit. :
The planet UFO shape makes this toy more interesting you can put small light ball into it to attract your dog. :
IQ treat food ball is designed to increases IQ and mental stimulation while keep your pet active and slim :
What Problem are Dog Toy Ball Trying To Resolve? :
1.Slow Down Eating:
Large and medium-sized dogs are full of energy during the growing season and cannot control the speed of eating. Our toy can solve pet’s indigestion problem perfectly.
2.Release Stress:
Innovative with fun design, it can kill boredom and release stress, when your dog is lonely at home.
3.Reduce Destructive Behavior:
Easy to attract dog's attention and keep your dog entertained from biting sofa, bags, or shoes.
4.Improve Intelligence:
The IQ of your dogs can be trained and improved while they bite this toy bowl.
5.Functions:
A good Toy ball can benefit for dog’s tooth, train brain, exercise and training, etc.

Müşteri seçim