• Son
Nhlzj XİAOQİANG Makyaj Aynaları 1X, 3X Büyüteç Çift Taraflı Banyo Pirinç Tıraş Kozmetik Ayna Katlanır Arms Ayarlanabilir Duvar Aynaları (Boyut: 8 İnç)

Nhlzj XİAOQİANG Makyaj Aynaları 1X, 3X Büyüteç Çift Taraflı Banyo Pirinç Tıraş Kozmetik Ayna Katlanır Arms Ayarlanabilir Duvar Aynaları

Rating 
₺ 634.65

sayı
Mağazada

make Bu, makyajınız için iyi bir araçtır ve shaving.Is aile için en iyi seçim.Bir tarafta, 3 X büyütme detay makyajı uygulaması için mükemmeldir; 1 X büyütme ise çok yönlü saç şekillendirme için mükemmeldir. ♦ Döner Ayna, tasarım esnekliği, Dayanıklıdır ve istediğiniz herhangi bir açıya serbestçe döndürülebilir.Kol, eklemler, sabitleme tabanı 360 derece döndürülebilir.Kullanılmadığı zaman, duvara doğru katlanabilir. mirror Duvara monte ayna, katlanabilir işlevi olan zarif bir tasarımdır.Kol 27 cm'ye kadar, ihtiyacınıza göre uzatılabilir. Karmaşık prosedürler yok, kurulumu kolay, duvara sabitlenmiş, sağlam ve güvenli. ♦ Yüksek kaliteli ayna malzemesi, kristal berraklığında, deformasyon yok.Korozyona dayanıklı, pas yok.Mağazamıza iyi niyetle çalışır ve amacı Müşteri Memnuniyeti sürer Pirinç+paslanmaz steel Lenses Malzeme : Glass Double Uzatma Kolu : Yes Mirror Şekli : Round Size : 6/8 inç kesme Hizmet 3 XMaterial+Normal,Çift sided Magnification Büyüteç resim shows Feature olarak Duvara Monte Banyo Mirror Size öğe Türü : Makyaj Mirror Type : : : : : .Ürünlerimizin kalitesinden ve mükemmelliğinden memnun olduğunuza inanıyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Size tatmin edici bir çözüm sunuyoruz.

Ana özellikleri

Müşteri seçim