• Son
Şarkı Ayak Banyosu Ahşap Ayak Banyosu Varil için Uygundur Pürüzsüz ve Narin Pedikür Varil Pedikür Kase spa Pedikür Dükkanı Ahşap Ayak Banyosu Varil (Renk: A)

Şarkı Ayak Banyosu Ahşap Ayak Banyosu Varil için Uygundur Pürüzsüz ve Narin Pedikür Varil Pedikür Kase spa Pedikür Dükkanı Ahşap Ayak

Rating 
₺ 289.20

sayı
Mağazada

♦ yorgunluğu azaltmak ve ayağın rahatlamasını sağlamak için mükemmel bir araçtır. Natural Doğal ahşabın katı ahşap kokusu sürüklenir.Islatın derin tasarım, tüm ayak için derin water.It yorgun bacaklar ve rahatlatıcı ayaklar için mükemmel bir araçtır. ♦ dokuyu düzleştirmek için pürüzsüz bir doku tasarım işleminin kenarı boyunca kenarı dikkatlice parlatarak, yüksek kaliteli kaymaz bir teknoloji kullanın.Mükemmel işçilik, ahşap rengi.Basit, cömert, parlak renkler ve net doku. Masif ahşaptan yapılmış ayak banyosu sorunsuz bir şekilde dikilir, görsel ve ahşap varillerin birleşmesini sağlar.Kenar tasarımı daha hafiftir, korozyon direnci ve dayanıklılığı vardır. ♦ net doku ve sıcak renkler, güçlü ve dayanıklı yüksek kaliteli ahşap, sert ve koruyucular, samimi rahat ortam, derin ayak masajı kan dolaşımını teşvik edecektir. ♦ ayak banyosu, kasları ve yorgunluğun bir kısmını rahatlatır ve vücudu unutmaya meyillidir, hafifletmeye yardımcı olur.Ayak Banyosu, evinizin rahatlığında size bakarken kan dolaşımınıza yardımcı olur.Sıcak su soğuk ayakları ısıtır, titreşim kasları, tendonları, bağları gevşetmektir.Köpük temiz, taze, detoksifiye edildiğinde suyun sıcaklığını hissediyorum.Masaj ayak spa, ayak problemi olanlar için idealdir.Malzeme ★ : Ahşap malzemesu seviyesi : 30 CM üstüne : kalın Barerufupu sabittir, orada bir dayanıklı, pas, kırmak zor, sert düştü. comfortable rahat ayak banyosu-maruz kalan eklemlere olan basıncı azaltmak ve yorgunluğu azaltmak için daha iyi ayak, daha kapsamlı bakım.♦ Ayak Bakımı Terapisi-ilkbaharda ayaklarınızı ıslatın, güneşi artırarak stabilize olur; yaz aylarında ayaklarınızı ıslatın, yaz aylarında onlara vurabileceğiniz nem; sonbaharda ayak, akciğer ve bağırsakları ıslatın; kışın ayaklar ıslatılmış, vücudu ısıtın[Not] doğal ahşaptan yapılmış, doku birgörüntünün biraz farklı olduğu durum.

Ana özellikleri

Müşteri seçim