• Son
Lingland D605 Dört Seviyeli Rüzgar Hızı Ayarlanabilir Taşınabilir Masaüstü Fan (Pembe) Mini Elektrikli Fan, Küçük Masa Fanı, Küçük Fan (Renk: Pembe)

Lingland D605 Dört Seviyeli Rüzgar Hızı Ayarlanabilir Taşınabilir Masaüstü Fan (Pembe) Mini Elektrikli Fan, Küçük Masa Fanı, Küçük Fan

Rating 
₺ 112.89

sayı
Mağazada

1 : Mini masa fanı öğrenciler yanlarında küçük bir fan masaüstü taşırlar. 2 : Taşınabilir elektrikli fan USB şarj el fanı. 3 : Yaz aylarında serin, kolay ulaşılabilecek, kullanışlı ve almak için uygun, küçük vücut ve güçlü rüzgar. 4 : Taşınabilir küçük klima, nereye giderseniz gidin üfleyin, ofis kullanımını öğrenin. 5 : İyi satış sonrası servisimiz var.Göndermeden önce, normal kullanımı sağlamak için ürün kalitesini tekrar kontrol edeceğiz.Lütfen sipariş vermeden önce telefon modelinizi onaylayın1. 3600m Ah pil kapasitesi, uzun pil ömrü 4-15h.Breeze 15h, yumuşak rüzgar 8h, güçlü rüzgar 6h, güçlü rüzgar 4h.2. Üç türbin kanadı, güçlü hava beslemesi (2800 rpm), hava beslemesini dolaşan 3 D kavisli bıçaklar.3. Aerodinamik tasarım hava direncini azaltır ve rüzgar hızını %20 artırır.4. Farklı ihtiyaçları karşılamak için dört vitesli rüzgar hızı ayarı.5. Parametreler : Dişliler : 4 level Power : 4 WPower kaynağı : USB / lityum battery Cell telefon ekranları kolayca hasar gören ürünlerdir, bu nedenle açma ve kurulum sırasında dikkatli olun.İyi satış sonrası servisimiz var.Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz ve size 12 saat içinde cevap vereceğiz.

Ana özellikleri

Müşteri seçim