• Son
Boquite sevgililer Günü Karnaval Ayak Spa Makinesi, çok Fonksiyonlu Negatif Iyon Hidrojen Molekülü Ayak Banyosu Spa Detoks Sağlık Makinesi(ABD Plug)

Boquite sevgililer Günü Karnaval Ayak Spa Makinesi, çok Fonksiyonlu Negatif Iyon Hidrojen Molekülü Ayak Banyosu Spa Detoks Sağlık Makinesi(ABD

Rating 
₺ 269.40

sayı
Mağazada

♥ Makine çok sayıda enerji iyonu salgılar ve bu aktif enerji iyonları vücuttaki negatif iyon eksikliğini tamamlamak için vücuda nüfuz eder. ♥ Negatif iyon detoksu vücudun kendi detoksunu teşvik edebilir ve biyolojik enerjisi insan vücudunun ortamının dengeye ulaşmasına yardımcı olabilir. ♥ Sistemdeki karmaşık kimyasal reaksiyonlardan sonra, iyonlar yüksek enerji açığa çıkarır, böylece vücuttaki hücre canlılığı artar, çeşitli enzimlerin aktivasyonunu teşvik eder. ♥ İnsan vücudunun boşaltım organlarının metabolik fonksiyonunu iyileştirin, metabolizmayı hızlandırın, vücutta biriken toksik atıkları dışarı atın ve yavaş yavaş insan vücudunu sağlığa kavuşturun. ♥ Kullanımı kolay ve kullanışlı, ihtiyacınıza göre zamanı ayarlayabilir ve tuz konsantrasyonunu kolayca görebilirsiniz.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Ayak Spa Makinesigüç : 60 Wfrekans : 50 Hz / 60hzgiriş gerilimi : AC110 VÇIKIŞ Gerilimi : 0-15 Vçıkış Akımı : 0-2. 5 Apaket Listesi : 1 x Host1 x Bileklik1 x İyon Kafa1 x Güç Kablosu1 x Manual1 x Alüminyum Kutusu1 x Kaşık1 x bel kemeri.

Ana özellikleri

Müşteri seçim