• Son
XHE Kedi Tırmalama Pedi Premium Kedi Tırmalayıcı, Oluklu Mukavva Geri Dönüşümlü 2X Daha Uzun Sürer 1 Paket Catnip, Kedi Tırmalama Pedi Kedi Tırmalayıcı içerir

XHE Kedi Tırmalama Pedi Premium Kedi Tırmalayıcı, Oluklu Mukavva Geri Dönüşümlü 2X Daha Uzun Sürer 1 Paket Catnip, Kedi Tırmalama Pedi

Rating 
₺ 320.19

sayı
Mağazada

Mobilyalarınızı saklayın : kedinin tırmalama içgüdüsünü tatmin edin, en sevdiğiniz tüylü arkadaşınıza sağlıklı pençeler getirin, stres atmak ve egzersiz yapmak için bir yer.Mobilyalarınızı ve halılarınızı kediden kurtarın, çünkü bunlar evin "doğal kartonu" dur. *Eviniz için bir dekorasyon : Gıda sınıfı mısır sakızı ile %100 çevre dostu geri dönüştürülmüş oluklu mukavvadan yapılmıştır.Sağlıklı Malzeme, çekici tasarım, nötr renkler.Kediler karton hissini tercih ettikleri için mobilyalarınızı kurtarmanız önerilir.Mutlu kedi = mutlu sen. * Kemerli üst tasarım : daha büyük bir iç alan elde etmek için kedi yuvasının yüksekliğini yukarı doğru uzatın.Kedi rahatça uzanabilir veya ayakta durabilir ve kolayca dönebilir. * Kavisli içbükey şekil, boyut ve yükseklik kedinin vücut eğrisine uyar.Kenarlar, uyması için yükseğe kaldırılır. headrest.In taşlama pençelerine ek olarak, kediler de huzur içinde uyuyabilir. *Çok fonksiyonlu Kullanım : Bu kedi tırmalama panosu oyuncak, kedi tırmalama pedi veya salon yatağı olarak kullanılabilir.Kediler çizebilir, oynayabilir ve kestirebilir.Kedi tırmalama kartonu, kediler için eğlenceli ve egzersiz sunar ve mobilyaları çizilmelere karşı korur.Dayanıklı ve doğal malzeme : Ağır hizmet tipi oluklu mukavva ve %100 geri dönüştürülmüş kartondan yapılmış karton kazıyıcı, en keskin pençelere uzun süre dayanacak kadar güçlüdür enough.It ayrıca güvenlidir.Ürün Açıklaması Bu kedi tırmalama direği ve pedi, kedinize eğlenmek, dinlenmek, tırmalamak için bir yer sağlayacaktır.Neden kazıyıcı kullanıyorsun?1. Kediler pençelerini keskinleştirmeyi severler : Kedinin pençeleri çok keskindir ve hızlı büyür.Kedinin pençelerinin aşırı uzunluğu kedinin sağlığını etkileyecektir.2. Yardımcı egzersiz : Kedilerin evde küçük bir aktivite yelpazesi vardır.Kedi tırmalayıcıları, kedilerin duygularını havalandırmasına ve egzersizi artırmasına yardımcı olabilir.3. Mobilyaları koruyun : kanepeyi, koltuğu ve dolabı evde korumak için kedinin dikkatini tırmalama tahtasına kaydırın.Kedinizin tırmalama tahtasına olan ilgisini artırmak için bireysel ambalajın ücretsiz catnip'i dahildir.Ürün hakkında Adı : Kedi tırmalama/Kedi tırmalama pedi/Kedi tırmalama Pedİmalzeme : oluklu kağıtözelliği : 45.5*37*26 cm, 52*44* 26 cmözellikleri : kediler pençelerini öğütmek, dinlenmek, oynamak ve tırmalamak, mobilya hasarını önlemek için çeşitli oyun yöntemleriyle.Uygulanabilir nesneler : her türlü kediye uygulanabilirbu ürünü kuru tutun ve nemli bir yere koymayın.Eğer hiç tatminsiz iseniz, lütfen bize ulaşın ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız, 24 saat içinde çözümler sunacağız.Not : manuel ölçüm, hafif bir hata var, boyut sadece referans içindir.Renk farkı hakkında : Ürün bağımsız fiziksel nesnelerle çekilir, ancak çekim teknolojisi, aydınlatma, çevre, ekran parametreleri ve diğer sorunlar nedeniyle, gerçek nesne ile alınan resim arasında renk farkı olabilir.Gerçek renkler gerçek nesnelere dayanır.

Ana özellikleri

45.5*37*26cm, 52*44* 26cm :
Features:
cats to grind their claws, rest, play, and scratch, with various play methods to prevent furniture damage.
Applicable objects:
applicable to all kinds of cats
Keep this product dry and do not place it in a humid place. :
If you are at all unsatisfied, please contact us and we will be happy to assist you, we will provide solutions within 24 hours. :
Note:
manual measurement, there is a slight error, the size is for reference only.
About color difference:
The product is shot with independent physical objects, but due to shooting technology, lighting, environment, display parameters and other problems, there may be color difference between the actual object and the received picture. Actual colors are based on actual objects.

Müşteri seçim