• Son
Etkileşimli Köpek Oyuncağı, Tutma Tırnaklı TEMACOO Köpek Futbol Topu, Lastik Topun Su Oyuncağı, Köpekler için Çoban Topu Küçük Orta ve Büyük Irklara Uyar.

Etkileşimli Köpek Oyuncağı, Tutma Tırnaklı TEMACOO Köpek Futbol Topu, Lastik Topun Su Oyuncağı, Köpekler için Çoban Topu Küçük Orta ve

Rating 
₺ 35.97

sayı
Mağazada

urable Dayanıklı Köpek Futbol Topu toy : Köpek topu oyuncağı, çocuk oyuncakları kadar güvenlik standardı olan birinci sınıf Pu'dan yapılmıştır.Pürüzsüz koruyucu tabaka, kolay temizlenebilir. Kolay köpek yakalamak,getir,at,halat çekme ve almak için naylon sekmeleri yapmak ile ⚽ interaktif Köpek Oyuncak Top köpek topu⚽.Dikilmiş daha uzun bir kayış var evenly.It köpeğinizi eğitebileceğiniz harika bir interaktif oyuncaktır. Dog Köpek için Su Oyuncağı Dog : Bu köpek futbol topu hafiftir ve yüzdürme işlevine sahiptir.İç ve dış mekan etkileşimi için uygundur.Futbol topu su üzerinde yüzebilir, böylece köpeğiniz yüzme havuzunda,gölde ve plajda da TEMACOO topumuzu oynayabilir. Soccer Köpek Futbol Topu Ball : Bu köpek oyuncağı, çeşitli yaşam döngülerinde farklı büyüklükteki köpekler için özel olarak üretilmiştir stages.It köpek futbolunu korumak için yüzeyde koruyucu bir tabaka olmasına rağmen agresif çiğneyiciler için değildir.Köpeğinizle oynamaya eşlik edebilirsiniz, bu evcil hayvan futbol topumuzun en iyi değerini gerçekleştirebilir. Ball Pompalı ve Şişirme İğneli Köpek Topu dogs : Köpekler için çoban topu sönük olarak gelir.Köpek topumuz ücretsiz pompa ve şişirme iğnesi ile satılmaktadır.Köpekler için futbol topundan memnun olmayan bir şey varsa lütfen daha iyi bir çözüm için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Ürün Açıklaması Ürün tipi : Köpek oyuncak (Futbol topu) Malzeme : PU malzeme Net Ağırlık : 165g Boyutu : 15*15*15 cm Paket içerir : 1.Köpek futbol topu oyuncak * 1 adet 2.Şişme top iğne ve pompa*1 set Bu ürün köpek sahipleri ve köpek sahipleri arasındaki ilişkiyi geliştirmek için tasarlanmıştır. dogs.It göller, plajlar ve yüzme havuzları gibi birçok açık alanda kullanılabilir. 【Dikkat】 Bu oyuncakla ilgili yanlış bir şey varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, memnun olana kadar size memnuniyet garantisi vereceğiz.

Ana özellikleri

Müşteri seçim