• Son
Alçıpan Kaldırma Paneli 11 ' Kaldırma Alçıpan Paneli Kaldırma Krikosu Kaldırma Krikosu Haddeleme Tekeri Tekerlek Alçıpan Alçıpan Kaldırma İnşaat Araçları (11FT)

Alçıpan Kaldırma Paneli 11 ' Kaldırma Alçıpan Paneli Kaldırma Krikosu Kaldırma Krikosu Haddeleme Tekeri Tekerlek Alçıpan Alçıpan Kaldırma

Rating 
₺ 674.97

sayı
Mağazada

【Montajı ve sökülmesi kolaydır】 Alçıpan asansörü çok sağlam bir şekilde üretilmiştir, Panel Asansörünün aletsiz montajı ve sökülmesi kolaydır. 【Tek başına çalışan bir kişiye izin verir】Bu alçıpan asansör, DIY ve konut kullanımı için mükemmeldir.Panel Asansörü, alçıpan duvarları ve tavanları monte etmek için tek başına çalışan bir kişiye izin verir.Panel Asansörünün tam olarak ihtiyaç duyduğum yere ulaşması için konumlandırılması ve ayarlanması kolaydır. 【Güvenli ve iyi dengede】 Tekerlek tabanı ile alçıpan kaldırma.Yerden 15 metre yükseklikte 12 metrelik bir alçıpan levhayı stabilize edecek kadar geniş olan Panel Asansörünün teleskopik merkezi, gerçek kaldırma işlemini bir kablo / kasnak mekanizması vasıtasıyla yapar. 【150 Lbs Yük Kapasitesi】 Bu alçıpan kaldırıcı ağır çelikten imal edilmiştir.Panel Asansörü uzun ömürlü olmasını sağlar.Panel Vinç yük kapasitesi yaklaşık 150 lbs'dir. 【Sessiz çalışma】 Alçıpan asansörü neredeyse hiç gürültülü değildir ve Panel Asansörü kaldırırken ve indirirken Panel Asansörü neredeyse hiç gıcırtılı değildir.

Ana özellikleri

Müşteri seçim