• Son
Ceket kancaları Duvara Monte palto askılık portmanto Metal Asılı ceket kancası depolama rafı Ev Ofis Giriş Kapısı Askısı ceket kancaları (Renk: Altın, Boyut: 7431cm)

Ceket kancaları Duvara Monte palto askılık portmanto Metal Asılı ceket kancası depolama rafı Ev Ofis Giriş Kapısı Askısı ceket kancaları

Rating 
₺ 43.95

sayı
Mağazada

【Güçlü taşıma kapasitesi】 : Yüksek kaliteli metal demir, sert doku, güçlü taşıma kapasitesi kullanın, delikli kurulum kiremitli duvarlar, taşıyıcı duvarlar ve beyaz duvarlar için uygundur, vidalı kurulum ahşap duvarlar, kapılar ve duvar dolapları için uygundur. 【Material】 : Doğal altın zanaat, üç boyutlu doku el yapımı.İşçilik ve pas önleyici işlem, alanı daha doğal ve canlı hale getirir, genel güzelliğe daha uygun, düşmeden hassas ve sağlamdır. 【Yaratıcı Modelleme】 : Modelleme hayattan gelir, moda ve işçiliği birleştirir, klasikleri miras alır.Kancalar kesinlikle günlük yaşamınıza yardımcı olacak mükemmel bir araç olabilir. 【Pürüzsüz kenar kancası】 : Pürüzsüz kenar kancası tasarımı kullanın, asılması ve alınması kolaydır ve giysilere zarar vermez. * Bu duvar asma için ideal bir depolama kancasıdır.Basit ve cömert tasarım hayatınızı daha sıcak hale getirecek ve nerede olursanız olun mükemmel görünmenizi sağlayacaktır!*Malzeme : metal*Renk : Altın*Uygulanabilir cinsiyet : insanlar.*Miktar : 1*Boyut : 55*29 cm/21.65*11.42 inç 74*31 cm/729.13 *12.2 inç * Uygulanabilir durumlar : tüm yerler, iç mekanlar, yatak odaları, ofisler vb.Için uygundur.* Teslimat hakkında : Biz 3-5 iş günü içinde mal teslim edecek, ve teslim süresi 7-15 iş günü.* İpuçları : 1. Biz sadece satmak kanca, diğer öğeleri sahne vardır.2. Farklı çekim araçları nedeniyle hafif renk sapmaları oluşabilir.Bu bir kalite sorunu değil, lütfen gerçek ürüne bakın!3. Manuel ölçüm, hata 1-3mm, lütfen gerçek ürüne bakın, lütfen anlayın.4. Birçok benzer popüler ürünümüz var, lütfen mağazamıza girmek için tıklayın, size benzersiz stiller ve öne çıkan ürünler anlatacağız.

Ana özellikleri

Müşteri seçim