• Son
YFQHDD 2 katmanlar ıslak ve kuru sıralanmış çöp kutusu ile tekerlek plastik tuvalet çöp tenekesi mutfak köşe geri dönüşüm kutusu basın Açılış depolama kova (boyut: 332036 cm)

YFQHDD 2 katmanlar ıslak ve kuru sıralanmış çöp kutusu ile tekerlek plastik tuvalet çöp tenekesi mutfak köşe geri dönüşüm kutusu basın

Rating 
₺ 2294.76

sayı
Mağazada

1. 100 % marka yeni ve sağlıklı malzeme, evde kullanmak güvenli. 2. orta ayrı tahta ile 2 kat, ıslak ve kuru çöp sıralanmış, ayrıca alt ayrılmış kova ile. 3. Büyük kapasiteli depolama yeteneği, 260 dönen tekerlekler ile kolay hareketli. 4. Dar boşluk ve yerden tasarruf için mutfak ve banyo köşe çöp kutusu için uygundur. 5. Güçlü ve dayanıklı yüksek kaliteli PP malzeme, su geçirmez ve kolay temizlik.Ürün Açıklaması : Adı : Çöp kutusumalzeme : Plastik Tipi : 45 Lboyutu : 36 Cm(14.2 İnç) * 23 Cm( 9 İnç) * 73 cm(28.7 İnç)Özelliği : 1. 100 % marka yeni ve sağlıklı malzeme, evde kullanmak güvenli.2. orta ayrı tahta ile 2 kat, ıslak ve kuru çöp sıralanmış, ayrıca alt ayrılmış kova ile.3. Büyük kapasiteli depolama yeteneği, 260 dönen tekerlekler ile kolay hareketli .4. Dar boşluk ve yerden tasarruf için mutfak ve banyo köşe çöp kutusu için uygundur .5. Güçlü ve dayanıklı yüksek kaliteli PP malzeme, su geçirmez ve kolay temizlik .6. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-2 cm boyut farklılıklarına izin verin ve küçük renk farklılıklarına izin verin.Ambalaj dahil : Çöp kutusu * 1 Yatak Odası Banyo Oturma Odası.

Ana özellikleri

Müşteri seçim