• Son
Cepli MSPHQM Tablet Yastık Standı, Tur için Çok Açılı Yumuşak Yastık, Ayarlanabilir 3 Görüş Açısı, Yatak ve Masa, iPad Pro 11, 10.5, 12.9 Air Mini, Akıllı Telefonlar, E-Okuyucu, Kitaplar (Şarap Kırmızısı)

Cepli MSPHQM Tablet Yastık Standı, Tur için Çok Açılı Yumuşak Yastık, Ayarlanabilir 3 Görüş Açısı, Yatak ve Masa, iPad Pro 11, 10.5,

Rating 
₺ 59.94

sayı
Mağazada

【 YASTIK TABLET STANDI】 MSPHQM ipad yastığı kitap okumak, oyun oynamak, video izlemek, fotoğraf görüntülemek, okumak, yatakta yazmak için mükemmeldir.Ellerinizi serbest bırakın ve her yaştan insan için uygun el yorgunluğunu hafifletin. 【 YÜKSEK YOĞUNLUKLU BELLEK KÖPÜĞÜ】 Yüksek yoğunluklu sünger üç boyutlu şekil kullanın, deforme olması kolay değil, güçlü destek kuvveti. 【 AYARLANABİLİR açı 】 Bu çok açılı yumuşak yastık 3 açı ayarına sahiptir, hem dikey hem de yatay görüntülemeyi destekleyen her yerde size en iyi görsel deneyimi sağlayabilir. 【 Akıllı tasarım】 Bu yastık tabletinin önü isteğe bağlı olarak üç açıda ayarlanabilir.Arka saklama çantası, cep telefonlarını, gözleri, uzaktan kumandaları vb.Saklamak için tasarlanmıştır. ve alt görünmez fermuar tasarımının çıkarılması ve yıkanması kolaydır. 【 GENİŞ UYUMLULUK】 MSPHQM ipad kucak tutucu, i Pad ve tabletler için 4.7 ila 13 inç arasında uygun olan çoğu tablet, e-okuyucu, akıllı telefon ve okuma materyali ile uyumludur.

Ana özellikleri

Müşteri seçim