• Son
Pro Hands-Free Kulaklık Ayarlanabilir Boom V5. 0 ile ZTE Avid Plus için Çalışır Bluetooth Tek Gürültü Azaltma ve İptal Özellikleri Taşınabilir İnce (Siyah)

Pro Hands-Free Kulaklık Ayarlanabilir Boom V5. 0 ile ZTE Avid Plus için Çalışır Bluetooth Tek Gürültü Azaltma ve İptal Özellikleri Taşınabilir

Rating 
₺ 114.30

sayı
Mağazada

✔ Ultra Profesyonel Kalite ve Hafif Sertifikalı ZTE Avid Plus'ınız için Uyumlu olan gürültü izolasyonu, yüksek kaliteli ses sunar ve dahili çift gürültü önleyici mikrofonlar, siz ve arayan arasında net iletişim sağlar. Professional Profesyonel Kullanım için Toplantıların ve konuşma sürelerinin keyfini en yüksek kalitede çıkarın.Çok işlevli düğme ile kolayca yönetin, bir aramayı veya müziği cevaplamanıza/reddetmenize/duraklatmanıza/kapatmanıza ve sesli bildirimleri etkinleştirmenize olanak tanır. ◆ 33 Feet'e kadar çift Kablosuz Sürüm V5 Bluetooth Uzun Menzilli Teknolojisi ile donatılmış, daha kararlı bir bağlantı ve daha az güç tüketimi sağlar. ◆ Çift Gürültü izolasyonlu ve iptal IC Çip sürüm 6, yüksek kaliteli ses sunar ve dahili çift mikrofonlar, siz ve arayanınız arasında net iletişim sağlar. ▲ Perakende Kutusu dahil, paket şarj amaçlı USB şarj kablosu, kullanım kılavuzu içerir.USB Duvar şarj cihazı DAHİL DEĞİLDİR, herhangi bir USB şarj cihazı kullanın.

Ana özellikleri

Müşteri seçim