• Son
Kılıf için Oculus Quest JSVER Sert Taşıma çantası için Oculus Quest 1 VR oyun kulaklığı ve Kontrolörleri Aksesuarları Taşınabilir Seyahat saklama çantası için Oculus Quest ile Omuz Askısı (Siyah)

Kılıf için Oculus Quest JSVER Sert Taşıma çantası için Oculus Quest 1 VR oyun kulaklığı ve Kontrolörleri Aksesuarları Taşınabilir Seyahat

Rating 
₺ 897.00

sayı
Mağazada

Oculus Quest için özel olarak tasarlanmış hard case (cihaz dahil DEĞİLDİR).Görevi de büyük veya küçük baş boyutlarına uyum sağlayacak şekilde ayarlanabilir şey yerli yerine oturuyor.Ölçüler : 12.2*8.66*4.72 inç.En kaliteli EVA'dan üretilen sert dış kabuğu çizilmelere, darbelere, darbelere, güneş ışığına ve toza karşı tam koruma sağlar.Çift fermuarlı tasarım, kulaklığınıza ve aksesuarlarınıza kolay erişim sağlar.İçindeki özel kesilmiş EVA köpüğü, Oculus Quest kulaklığınızı ve dokunmatik kontrol cihazları, 15 W güç adaptörü, AA piller ve çerçeve dostu ara parçası dahil olmak üzere aksesuarlarınızı sıkıca yerinde tutar.İç örgü cep, güç kabloları gibi küçük aksesuarlar için depolama görevi görür.Önceden kesilmiş yuva ve sabitleme bandı, özellikle hareket halindeyken Oculus Quest ve touch denetleyicilerinizi güvende tutmanıza yardımcı olur.Not : Bu durum oculus quest 2'ye uymuyor. Sıçramaya dayanıklı ve darbeye dayanıklı, evde veya seyahat için harika.Ölçüler : 12.2*8.66*4.72 inç.Malzemeler : Naylon ve Spandex.Dolgu Malzemesi : EVA.USB Kablosu / AA Piller/ 15 W Güç Adaptörü/ İki Dokunmatik Kontrolörleri/ Çerçeve Dostu Spacer / Oculus Quest Kulaklık , tüm bu durumda paketlenmiş olabilir.Çift fermuarlı tasarım.Esnek Omuz Askısı.Güzel taşıma kolu.Paket İçerir : . 1 x JSVER Oculus Görev Çantası. 1 x Silikon VR Yüz Maskesi. 1 x Lens Toz Geçirmez Kapak. 1 x Çıkarılabilir Omuz Askısı. 1 x Aktif Karbon Kurutucu Paketi.Görevinizi iyi korur.Özellikler : .Renk : Siyah.Ölçüler : 12.2*8.66*4.72 inç.Ağırlık : 24.87 oz.Malzemeler : Naylon ve Spandex.Dolgu Malzemesi : EVA.Modeli : JSVER-VC0311. Özellikler : .Oculus Quest kulaklık için özel uyum.Görevi de büyük veya küçük baş boyutlarına uyum sağlayacak şekilde ayarlanabilir şey yerli yerine oturuyor.Oculus Quest kulaklık, 2 dokunmatik kontrol cihazı, 15 W güç adaptörü, AA piller ve çerçeve dostu ara parçası dahil olmak üzere tüm temel VR malzemelerini barındırır.Sert dış kabuk ve yastıklı iç kısım, Oculus Quest'inizi ve aksesuarlarınızı eziklere, darbelere ve çizilmelere karşı korur.Sıçramaya dayanıklı ve darbeye dayanıklı, evde veya seyahat için harika.Kullanılmadığı sürece VR cihazınızı güvenli ve temiz tutmaya yardımcı olur.Çıkarılabilir 51.18 " omuz askısı, ellerinizi serbest tutarak rahatça seyahat etmenizi sağlar.Kapmak ve gitmek kolay güzel bir taşıma kolu ile birlikte gelir.LÜTFEN NOT : Bu durumda sadece Oculus Quest için fit oculus quest 2 için değil !.Paket İçerir : . 1 x JSVER Oculus Quest Taşıma Çantası (Cihaz dahil DEĞİLDİR). 1 x Silikon VR Yüz Maskesi. 1 x Lens Toz Geçirmez Kapak. 1 x Çıkarılabilir Omuz Askısı. 1 x Aktif Karbon Kurutucu Paketi.

Ana özellikleri

Müşteri seçim