• Son
Sinsi Spor Streç Bantları, Yoga Spor Döngü Halat Kapı Çapa Ayak Bileği Sapanlar Döngü Gücü Eğitim Direnç Bantları Erkekler ve Kadınlar (Renk: Mavi)

Sinsi Spor Streç Bantları, Yoga Spor Döngü Halat Kapı Çapa Ayak Bileği Sapanlar Döngü Gücü Eğitim Direnç Bantları Erkekler ve Kadınlar

Rating 
₺ 197.10

sayı
Mağazada

Direnç bandı inanılmaz derecede basittir, ancak kaslarınızı çalıştırmada da son derece etkilidirler.Ek olarak, direnç bandı eğitimi dayanıklılığı, esnekliği, hareket aralığını ve daha fazlasını artırmanıza yardımcı olabilir.DAYANIKLI MALZEMELER : fitness band 100 % doğal lateks yapılmış ve hiçbir koku.Tutamak ve kapı ankrajı aşınmayı azaltır ve genişleticinin ömrünü uzatır.ÇEKME İYİ esnekliğe sahiptir : Direnç Bantları Eğitim yapmak için iyi bir seçimdir, yüksek kaliteli, Daha Güçlü Dayanıklılık, Hafif, Taşınabilir ve güçlü, Daha Güvenli Özelliği Eğitimin keyfini Çıkarmanızı sağlar.HER YERDE EGZERSİZ YAPIN : Direnç egzersiz bantları, nereye giderseniz gidin yanınızda götürmenize izin veren bir taşıma çantası ile geldi, ne yapmak istediğiniz önemli değil, günlük egzersizlerinizi yapabilirsiniz.YENİ başlayanlar VE İLERİ düzey kullanıcılar için : Yeni başlayanlar ve profesyoneller etkili eğitim için orta yoğunluklu bantları kullanabilir.Fitness, kas eğitimi, germe ve ısınma için.Egzersiz bantları seti, Yoga, Pilates ve Plaj Vücut antrenmanları vb.Dahil olmak üzere tüm egzersiz programlarıyla sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir, direnç bandı antrenmanlarınızın yoğunluğunu kişisel hedeflerinize uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Not : 1. Doğal lateks yapılmış ve çevre için uygundur,güçlü aşınma direnci ve mükemmel elastikiyet2. Yoga, pilates, egzersiz ve ev tabanlı kuvvet antrenmanı için mükemmeldir3. Farklı monitörler arasındaki fark nedeniyle, resim öğenin gerçek rengini yansıtmayabilir4. Doğrudan güneş ışığından kaçınmak için serin bir yerde saklanmalıdır.

Ana özellikleri

Müşteri seçim