• Son
Güç Dönüştürücü, Darbeye Trafo Modülü 9-40 V İçin 12 V için Gözetim Kamera için Elektrikli Fan için Motor için Su Pompası

Güç Dönüştürücü, Darbeye Trafo Modülü 9-40 V İçin 12 V için Gözetim Kamera için Elektrikli Fan için Motor için Su Pompası

Rating 
₺ 182.07

sayı
Mağazada

Gözetim kameraları, elektrikli fanlar, su pompaları, motorlar, LED ışıklar, güvenlik sistemleri, ses ekipmanları, endüstriyel elektrikli ekipman vb.Için kullanılır.Silikon saksı, çeşitli zorlu ortamlarda kullanıma uygun, su geçirmez, toz geçirmez ve darbeye dayanıklıdır.Aşırı akım, aşırı gerilim, aşırı ısınma, kısa devre vb.Gibi otomatik koruma işlevleriyle devreyi otomatik olarak kesin ve geri yükleyin.Boost-buck modülü, geniş bir boost veya voltaj aralığı için uygun olan DC 9‑40 V giriş voltaj aralığına sahiptir.Saksı ve su geçirmez teknolojiyi benimseyin ve çok yönlü koruma ve daha istikrarlı ve güvenilir sağlamak için alüminyum kabuk kullanın.Özellik : 1. Boost-buck modülü, geniş bir boost veya voltaj aralığı için uygun olan DC 9‑40 V giriş voltaj aralığına sahiptir.2. Aşırı akım, aşırı gerilim, aşırı ısınma, kısa devre vb.Gibi otomatik koruma işlevleriyle devreyi otomatik olarak kesin ve geri yükleyin.3. Saksı ve su geçirmez teknolojiyi benimseyin ve çok yönlü koruma ve daha istikrarlı ve güvenilir sağlamak için alüminyum kabuk kullanın.4. Silikon saksı, çeşitli zorlu ortamlarda kullanıma uygun, su geçirmez, toz geçirmez ve darbeye dayanıklıdır.5. Gözetim kameraları, elektrikli fanlar, su pompaları, motorlar, LED ışıklar, güvenlik sistemleri, ses ekipmanları, endüstriyel elektrikli ekipman vb.Için kullanılır.-20°~+80°Montaj Hattı Uzunluğu : Yaklaşık 240 WProtection Düzeyi : İP67 Conversion Verimliliği : %96 Çalışma Sıcaklığı : WD1 L121220İnput Voltaj Aralığı : 12 V/24 V C DC9-40 V) biz Çıkış Voltajı : Geçerli 12 VRated Çıktı : 20 AOutput Güç GYVRM Organik silikon + aluminum Model Güç Converter Material özellikler : Öğe Türü : : : : . 13 cm / 5.1 inçpaket Listesi : 1 x Güç Dönüştürücü1 x Kablo çizimnot : 1. Dönüştürücünün giriş voltajı aralığında normal çalışmasını sağlamak için, giriş voltajı, kullanım sırasında ürün tarafından kısıtlanan minimum veya maksimum giriş değerinden düşük olmamalı ve giriş voltajı değeri, çıkış voltajı değerinden 2v'den daha yüksek olmalıdır. 2 V yoksa voltaj farkı, çıkış değeri daha düşük olacaktır, ancak dönüştürücünün kullanımına zarar vermez (etkilemez).2. Giriş akımı, çıkış yük cihazının gerektirdiği güçten büyük veya ona eşit olmalıdır (örneğin, yük cihazının gücü 100w'a ihtiyaç duyuyorsa, giriş gücü eşit veya ondan büyük olmalıdır.

Ana özellikleri

Item Type:
Power Converter
Material:
Organic silicone + aluminum
Model:
GYVRM-WD1L121220
Input Voltage Range:
12V/24V(DC9-40V)
Output Voltage:
12V
Rated Output Current:
20A
Output Power:
240W
Protection Level:
IP67
Conversion Efficiency:
Up to 96%
Working Temperature:
-20℃~+80℃
Installation Line Length:
Approx. 13cm / 5.1in
Package List:
1 x Power Converter :
1 x Wiring Drawing :
1. In order to ensure the normal operation of the converter within the input voltage range, the input voltage must not be lower than the minimum or maximum input value restricted by the product during use, and the input voltage value must be higher than the output voltage value by more than 2V. If there is no 2V voltage difference, the output value will be lower, but it will not damage (affect) use of the converter. :
2. The input current must be greater than or equal to the power required by the output load device (for example, if the power of the load device needs 100W, then the input power must be greater than or equal :

Müşteri seçim