• Son
HOROW Beyzbol Sopası Vitrin Ahşap Çerçeve ile Akrilik Şeffaf Kapı Tutucu Raf Dolap Duvara Monte Gölge Kutusu Dikey veya Yatay, w / 98 % UV Koruma-Kilit.

HOROW Beyzbol Sopası Vitrin Ahşap Çerçeve ile Akrilik Şeffaf Kapı Tutucu Raf Dolap Duvara Monte Gölge Kutusu Dikey veya Yatay, w / 98

Rating 
₺ 203.97

sayı
Mağazada

【PERFECT MAKE】 : Beyzbol sopası çerçevesi yüksek kaliteli ahşaptan yapılmıştır ve pürüzsüz görünüm çok hassas görünüyor.Keçe arka planı, çok üst düzey görünen yüksek kaliteli ev dekorasyon kumaşlarından yapılmıştır.Akrilik kapı üzerinde 2 altın anti-hırsızlık kilitleri vardır.Boyutlar : 38.39 "L X 5.12"W X 4.53"D. İç : 36.42"L X 3.15"W X 3.94"D. Bir beyzbol sopası ve bir beyzbol topu tutun.NOT : top ve yarasa hariç,. 【DEĞERLİ KOLEKSİYONLARI ETKİLİ bir şekilde KORUYUN】 : Akrilik Kapılar Sadece Koleksiyonunuzu çok net bir şekilde göstermekle kalmaz, aynı zamanda akrilik, çocuklar ve evcil hayvanlarla olan durumlar için daha uygun olan cam kadar kırılgan değildir.Beyzbol koleksiyoncuları, sevdikleri koleksiyonun solmasına veya tozlanmasına tahammül etmemelidir.%98 UV koruması beyzbol sopalarını ve beyzbol toplarını solmaya karşı koruyabilir.Metal hırsızlığa karşı kapı kilitleri etkili tozu önleyebilir ve güvenliği artırabilir. 【MONTAJ YOK Beyzbol malzemeleri için uygun bir toplama aracı bulma konusunda endişelenmeyin.Ürünlerimizi hak ediyorsun!.Beyzbol sopası çerçevesi sadece beyzbol malzemeleri koleksiyonunuz için kullanılamaz, aynı zamanda çeşitli sahnelerde süs olarak da yerleştirilebilir, böylece beyzbol malzemeleriniz zarar görmez ve estetik sağlar.Kabin, katı pirinç menteşeler, kapı mandalları ve monte edilmiş ağır hizmet tipi duvar asma donanımı ile tamamlanan tozu dışarıda tutmak için kilitleme çerçeveli akrilik kapıya (iki anahtarla %98 UV ışınlarına dayanıklı) sahiptir.Siyah keçe kumaş arka plan, yarasaya karşı mükemmel bir kontrast sağlar ve ball.It sadece 6,17 pound ağırlığındadır ve bir kişi tarafından kolayca duvara monte edilebilir.Beyzbol hobinizi veya spor hobinizi (oyundaki sertifikalar, yıldız posterleri, spor malzemeleri vb.) Birleştirebilirsiniz.) ev hayatınızdaki ürünlerimizle.Beyzbol ekran kutusu en yüksek kalitede koruma sağlar performance.At aynı zamanda genel estetiği de arttırır.Ürünlerimizi yatak odanızda, oturma odanızda, spor odanızda, sundurmada vb.Sergilemek için kullanabilirsiniz. 1.Beyzbol sopası vitrini. 2.Tutkal. 3.Beyzbol rafı. 4.Beyzbol sopası rafı. 5.Montaj donanımı. 6.Alkol pedleri. 7.Anahtar.

Ana özellikleri

Müşteri seçim