• Son
BINMIHU Mobilya Pedleri Parke Zeminler için, Dikdörtgen Siyah PVC Kauçuk Sandalye Masa Ayakları Tüp Boru Sonu Ayak kapatma kapakları Mobilya Masa Sandalye Ayakları Koruma (Renk: 20 Adet, Boyutu : 38x38mm)

BINMIHU Mobilya Pedleri Parke Zeminler için, Dikdörtgen Siyah PVC Kauçuk Sandalye Masa Ayakları Tüp Boru Sonu Ayak kapatma kapakları

Rating 
₺ 155.04

sayı
Mağazada

[Yüksek Kalite]Dayanıklı malzemelerden yapılmış, güzel ve pratik. [Dayanıklılık]Anti-pas ve aşınma direnci, uzun süreli kullanım. [Fonksiyon]Bu ürün mobilya,ahşap,seramik karo,muşamba koruyabilir, pürüzsüz ve sert yüzeylerde çizikleri önleyebilir ve mobilya sürtünmesini ve gürültüyü azaltabilir moves.It kaymaz,darbeye dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı özelliklere sahiptir. [Uygulama]Onlar için ideal zemin koruyucularıdır chairs.It zemini çizilmelere karşı koruyabilir ve mobilya için sürgülü bir blok olarak da kullanılabilir.Genellikle evlerde,ofislerde,yemek mahkemelerinde veya restoranlarda sandalyelerin altında kullanılır. [Hatırlatma]satın almadan önce gerekli boyutunu kontrol edin,herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.Açıklama : Paket İçeriği : Seçiminize göre Not : Boyut Farklı olduğunda,Görünüm De Farklıdır.Lastik Ayaklar / bunlar ,sandalye ayakları,aletler,çizilmeye karşı zeminlere karşı koruma için ideal olan, ayakkabı lastiği gibi bir tüpün veya bacağın ucuna sığar.

Ana özellikleri

Müşteri seçim