• Son
1B27 Dantel ön Peruk İnsan Saç Bebek Saç ıle 150 % Brezilyalı Bakire Saç Peruk Ombre Sarışın Düz 13x4 Derin Kısmı Dantel Ön Peruk Ön Koparıp Siyah Kadınlar ıçin (22 Inç, Dantel Ön Peruk)

1B27 Dantel ön Peruk İnsan Saç Bebek Saç ıle 150 % Brezilyalı Bakire Saç Peruk Ombre Sarışın Düz 13x4 Derin Kısmı Dantel Ön Peruk Ön

Rating 
₺ 23.97

sayı
Mağazada

Remy Remy Saç Perukları : Saçın Epidermisi ve Saç Folikülleri Hasar Görmez, Çok Sağlam ve Aynı Yönde, Çok Pürüzsüz ve Yumuşak, Temiz ve Sağlıklı, Dökülme ve Arapsaçı Olmaz. Color Saç Rengi : Sarışın 1b/27 Renk,Bakire insan saçı Dantel ön Peruk, kendiniz gibi her yere ayırabilirsiniz.Çok yumuşak saç ve arapsaçı ücretsiz, hiçbir kötü koku, böylece rahat hissedeceksiniz. Density Saç Yoğunluğu : %150 Yoğunluk, Önceden Koparılmış Sentetik saçlar siyah duman gösterecek ve yandıktan sonra yapışkan bir top olacaktır.2. Çeyrek. Saç Uzunluğu?C : Saçları düz olacak şekilde gerin ve sonra ölçün (hata için 0.1-0.3 inç kenar boşluğu kabul edilir).Son uzun Q3 : Nasıl?C : Bakımınıza bağlıdır(genellikle 6-12 ay).Saç bakım ipuçlarıyla kendi saçınız gibi davranın ve saç kremi ile düzenli yıkama yapmak genellikle saçları daha uzun hale getirebilir.S4. İade / iade Politikası?C : Herhangi bir Kalite Sorunu için lütfen önce bizimle iletişime geçin ve öğelerinizi aldıktan sonra 7 gün içinde açıklamak için resimler sunun.Onayladıktan sonra, Tam geri ödeme için öğeyi geri iade edebilirsiniz ve ayrıca iade nakliye ücretini de ödüyoruz.Not : ÖĞELER ORİJİNAL hallerinde olmalıdır.

Ana özellikleri

Müşteri seçim