• Son
613 Bal Sarışın Renk Remy Brezilyalı Düz Dantel Ön İnsan Saç Peruk 8-34 inç 1B 613 Ombre ön Peruk Kadınlar için (26 inç)

613 Bal Sarışın Renk Remy Brezilyalı Düz Dantel Ön İnsan Saç Peruk 8-34 inç 1B 613 Ombre ön Peruk Kadınlar için (26 inç)

Rating 
₺ 839.97

sayı
Mağazada

【Yüksek Kaliteli Saç】 10 A Sınıfı Yüksek Kaliteli %100 Bakire İnsan Saçı, Bir Yıl Daha Sürecek Saç Malzemesi.Yüksek kalite ile bebek saç etrafında ve doğal hairline.It daha doğal görünüyor, Yumuşak, pürüzsüz, parlak ve dolaşmayan shedding.No arapsaçı, dökülme yok, boyanabilir, ağartılabilir, kıvrılabilir vb.Endişelenmeden satın alabilirsiniz. 【Saç Yoğunluğu】 150 % Yoğunluk Tam ve Kalın Çok Gerçekçi ve Doğal Görünümlü Sizin için. 【Cap Construction】Tam Dantel Peruk Her Yerde Ayrılabilir.Saçları sadece ortada değil, istediğiniz herhangi bir yere ayırma yeteneği size sonsuz şekillendirme olanakları sunar. 【Hair Color】 Precolored # 613 Işık Sarışın dantel ön peruk, tüm sezon için uygun ve piyasadaki en göz alıcı ve popüler renk.Ayrıca peruğa kendi hayal gücünüzle daha fazla renk ve şekil verebilirsiniz.Birçok durum için uygundur ve size ekstra çekicilik kazandırır. 【Peruk Kapağı】 Varsayılan Ortalama kapak boyutu 22.5 " çevresi, içinde 4 Taraklı iki ayarlanabilir kayış vardır.Dayanıklı, Ayarlanması kolay, Rahat Giyin.Gerekirse, sizin için küçük boyutu (21.5") ve büyük boyutu (23.5") özelleştirebiliriz, Ayrıca daha yüksek yoğunluk ve saç rengini özelleştirmeyi kabul edebiliriz, Pls Özel özelleştirmeniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Saç sana şimdiden resim çektiriyor!Kim büyük sarışınlarda uzun ipeksi düz saçları sevmez ki?Uzunluk ve yoğunluğa sadık, dökülme ve taggling yok, 10 A Sınıfı Yüksek Kaliteli %100 Bakire insan Saçı. #613 Açık Sarışın dantel ön peruk, her mevsim için uygun ve piyasadaki en göz alıcı ve popüler renk.Ayrıca peruğa kendi hayal gücünüzle daha fazla renk ve şekil verebilirsiniz.Birçok durum için uygundur ve size ekstra çekicilik kazandırır.

Ana özellikleri

Müşteri seçim