• Son
Zara Saç Parlak Kırmızı Brezilyalı Saç Demetleri Derin Dalga Kıvırcık Kırmızı insan saçı postiş Saf Renk Kırmızı Bakire Saç Örgü Çift Atkı 3 adet / grup Karışık Uzunluk (30 30 30 İnç)

Zara Saç Parlak Kırmızı Brezilyalı Saç Demetleri Derin Dalga Kıvırcık Kırmızı insan saçı postiş Saf Renk Kırmızı Bakire Saç Örgü Çift

Rating 
₺ 888.00

sayı
Mağazada

Saç Malzeme : Brezilyalı Kırmızı insan saçı.Saç Rengi : Kırmızı Demetleri Saç, Parlak Kırmızı Demetleri.Saç Doku : Derin Dalga Kıvırcık Kırmızı Demetleri İnsan Saç.Saç Ağırlığı ve Uzunluğu : 95-100 g/adet,300 g / grup ve Seçtiğiniz için 10"-30" Karışık Uzunluk.Ambalaj ve Nakliye : Pvc Çanta ve DHL Ücretsiz Nakliye. 1.Saç Malzeme : Brezilyalı Kırmızı insan Saçı2.Saç Rengi : Kırmızı insan saçı, Parlak Kırmızı Saç Demetleri3.Saç Ağırlığı : 95-100 g / adet (3.2-3.5 oz) Demetleri için, 300g Toplam4.Saç Dokusu : Derin Dalga Kıvırcık Kırmızı Demetler5.Saç Uzunluğu : Saç Örgüleri için 10" -30", Karışık Uzunluk 6.Saç Kalitesi : Yumuşak ve pürüzsüz7.Ambalaj ve Shipping Red Saç Pvc Torba İçinde 3 Demetleri ve DHL/Fedex Express tarafından Ücretsiz Kargo.İpuçları S1 : SAÇ YIKAMA HAKKINDA? 1. Saç uzantısını her hafta yıkayın. 2. Hafif bir şampuan kullanın, durulayın ve kurumaya bırakın. 3. Saç kökünü saç kurutma makinesi ile çok yakın üflemeyin. 4. Yıkarken saç uzatma kökünü aşırı zorlamayın.2. Çeyrek. TARAMA KONUSUNDA MI? 1. Saç uzatma için pürüzsüz kenarlı geniş dişli bir tarak kullanın. 2. Saçları her zaman ıslak olduğunda fırçalamaktan kaçının. 3.Saçınızı çözerken, uzantının altından başlayın ve saçtaki çekmeyi azaltmak için yukarı doğru çalışın.

Ana özellikleri

Müşteri seçim