• Son
Walk-A-Uzun Hayvan Ahşap Çekme Oyuncak, Bebekler İtme Çekme Oyuncak Yürüyüşü Öğrenme Oyuncak Oturabilir Standı Rulo Kauçuk Çerçeveli Tekerlekler için Kolay İtme Çekme Eylem(Pul)

Walk-A-Uzun Hayvan Ahşap Çekme Oyuncak, Bebekler İtme Çekme Oyuncak Yürüyüşü Öğrenme Oyuncak Oturabilir Standı Rulo Kauçuk Çerçeveli

Rating 
₺ 59.97

sayı
Mağazada

【Güvenilir . 【Güvenilir . 【Yürümeyi Öğrenme Oyuncağı】 Çocuklarınızı yürümeye ve koşmaya teşvik eder.12 Ay ve üstü yaşlar için önerilir; Kaba motor becerileri geliştirirken ahşap oyuncağı çekin veya itin. 【Klasik Hayvan Şekli】 İpi çekin ve kuyruk sallanacak, bu da bebeğin merakını uyandıracak.Yeni yürümeye başlayan çocukların elleri için taşınabilir boyut tasarımı; Pürüzsüz tekerlekler herhangi bir zemin yüzeyinde iyi çalışır. 【Yürümeye Olan İlgiyi Arttırın】 Bebek, uzayın bilişini güçlendirmek için çekme oyuncaklarının yörüngesini takip eder.Bebek küçük hayvanı ittiğinde, tasma yürümeye başlayan çocuğa rehberlik edecek ve bebeğin motor becerilerini geliştirecektir.Bebekler, yürümeye olan ilgilerini artırmak için küçük hayvanları yönlendirmek için ipleri kullanabilirler.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Çekme Oyuncaklar Malzeme : ABS Uygun için : Bebekler üzerinde 18 ay Paket Listesi : 3 x Çekme Oyuncaklar.

Ana özellikleri

Müşteri seçim