• Son
Duvara Monte Yoga Mat Depolama Rafı köpük rulo Tutucu, Ahşap 9 Katmanlı, Stüdyo Ofis Garaj Spor Salonu Yerden Tasarruf Sağlayan, Donanım Dahil (Boyut : 156 cm/61 inç Boyunda)

Duvara Monte Yoga Mat Depolama Rafı köpük rulo Tutucu, Ahşap 9 Katmanlı, Stüdyo Ofis Garaj Spor Salonu Yerden Tasarruf Sağlayan, Donanım

Rating 
₺ 805.83

sayı
Mağazada

● Ahşap Çerçeve : Sağlam ve dayanıklı yapı. ● Büyük Kapasite : 9 Katmanlı.Toplam 156 cm (61 inç) yükseklik.9 Yoga paspası veya köpük silindiri tutabilir.Ev spor salonu, yoga stüdyosu veya fitness sınıfı için idealdir. ● Duvara Montaj, Yerden Tasarruf : Bu yoga matı tutucusu dağınık yoga paspasları ve köpük silindirleri düzenleyebilir, aynı zamanda zemin alanını işgal etmekten kaçınmak ve alanın kalabalık olmasına neden olabilir. ● Kurulumu Kolay : Montaj donanımı ( vidalar ve genişletme fişi ) dahildir.Kuruluma dikkat edin, gerekli genişliği paspasın genişliğine göre ayarlayın. ● Servis : Herhangi bir zamanda herhangi bir sorunla bizimle iletişime geçebilirsiniz.Sorunuzu çözmek için elimizden geleni yapacağız. ● Bu yoga mat rafı ayrıca köpük silindirinizin ve yoga paspaslarınızın hasar görmesini önlemeye yardımcı olur ve bunları düzgün bir şekilde güvenli ve düzenli tutmak için bir seçenek sunar. 156cm / 61inch Destek Çubuk Uzunluğu : 19cm / 7.5 inch● Paket İçerir Yüksekliği Ahşap Belirleyin Boyutu ● özellikler : seçeneğine Adı : Yoga Mat Tutucu ® MALZEME : : : : 1 × Raf ( görüntü efekti ● Özellikler : Seçeneğine Yoga Mat Düzenleyen : yoga paspaslar Tutmak senin, egzersiz mat, egzersiz yastıkları görüntülemek için, kolaylıkla bu raf ile organize destek mat diz kullanılan yoga paspaslar içermez).→ Çok fonksiyonlu Duvara Asılı Yoga Mat Rafı : Sadece farklı boyut ve kalınlıktaki yoga paspaslarını değil, aynı zamanda köpük makaraları, badminton raketleri, beyzbol sopaları, bilardo ipuçlarını vb.De saklayabilir.Farklı eşyaların depolama ihtiyaçlarını karşılayabilir, evinizi veya spor salonunuzu temiz ve düzenli hale getirebilir. → Kurulum Adımları : 1. Bölmeyi düz bir şekilde yerleştirin ve duvarı bir kalemle işaretleyin. 2. Ayrılmış işaretlere göre duvardaki delikleri açmak için elektrikli matkap kullanın. 3. Patlamayı deliğe sürmek için bir çekiç kullanın. 4. Bölmeyi takın ve kendinden kılavuzlu çiviyi patlamaya vidalamak için bir tornavida kullanın.● İpuçları : → Ürün boyutu 1-2 cm hata ile elle ölçülür.bu normal bir olgudur.→ Işık ve ekran farklılıkları nedeniyle, gerçek ürünün renginin resimden biraz farklı olabileceğini lütfen unutmayın.

Ana özellikleri

→ Name:
Yoga Mat Holder
→ Material:
Wood
→ Size:
Height:
156cm / 61inch
Support Rod Length:
19cm / 7.5inch
● Package Includes:
1 × Rack ( Does not include yoga mats used to display the display effect )
● Features:
→ Yoga Mat Organizer:
Keep your yoga mats, workout mat, exercise pads, knee support mat organized with this rack with ease.
→ Multi-functional Wall Hanging Yoga Mat Shelf:
It can not only store yoga mats of different sizes and thicknesses, but also foam reels, badminton rackets, baseball bats, billiard cues, etc. It can meet the storage needs of different items, making your home or gym clean and orderly.
→ Installation Steps:
1. Lay the partition flat and mark the wall with a pencil. 2. Use an electric drill to drill holes on the wall according to the reserved marks. 3. Use a hammer to drive the implosion into the hole. 4. Put on the partition and use a screwdriver to screw the self-tapping nail into the implosion.
● Tips:
→ The product size is measured by hand with an error of 1 - 2 cm. this is normal phenomenon. :
→ Please note that due to differences in light and screen, the color of the actual product may differ slightly from the picture. :

Müşteri seçim