• Son
LQIAN Ekran Meclisi Dokunmatik Cep Telefonu Ekran Fit ıçin Huawei Onur 30 dokunmatik ekranlı sayısallaştırıcı grup ıçin Huawei Nova 30 Ekran Hoparlör lcd ekran (Renk: Siyah Hiçbir Çerçeve)

LQIAN Ekran Meclisi Dokunmatik Cep Telefonu Ekran Fit ıçin Huawei Onur 30 dokunmatik ekranlı sayısallaştırıcı grup ıçin Huawei Nova 30

Rating 
₺ 1108.80

sayı
Mağazada

Ölü dokunma, yavaş yanıt dokunma, ekranın bir kısmı yanıt vermiyor dokunma, kırık cam ve ekranın etrafındaki herhangi bir sorun gibi sorunları düzeltin. 【Fonksiyon】 : Herhangi bir Hasarı Değiştirin : Eski, kırık, çatlak, hasarlı, kullanılamaz olanları değiştirin ve cihazınızı tekrar yeni hale getirin.Onarım/eski, bozuk, kırık, arıza görüntüler, Dokunmatik Ekran Sorunları, bozuk piksel, kırık ekranlar, yanlış renk bozuk yerine kullanılır.Yeni yüksek kaliteli, ölü piksel yok.Tüm ekranlar fabrikadan ayrılmadan önce bir dizi titiz testten geçer ve iyi kalitededir.Balya.Mükemmel Ekran Değiştirme : Hasarlı, çatlamış, paramparça olmuş ekranınızı veya dokunmatik yanıt sorunlarınızı ve anormal piksellerinizi veya parlak noktanızı değiştirmek ve cep telefonunuzu yenilemek için.【Sorunlarınızı Çözün】Hatalı ekranı değiştirmek veya onarmak için kullanılır : ekran düzgün yanıt vermiyor, ekran sorunları, bozulma pikselleri, kırık LCD ekranlar, dokunma sorunları, yanlış renk sorunları ve eski ve ölü LCD gibi.Dokunmatik ekran tipi : kapasitif ekranstandart ambalaj, daha güçlü korumaekran boyutu : 6.53 inçekran çözünürlüğü : 2400 * 1080 piksel1. Ekran görüntülenir, ekran bulanık / ışık sızıntısıdır ve siyah noktalar mevcuttur.2. Mobil dokunmatik ekran dokunmaya duyarlı değildir.3. Cam kırılmış ve kullanılamaz veya değiştirilemez.4. Orijinal contanın sökülmesi ve montajı makineye zarar vermez.5. Teller düzgün, kurulumu kolay, kısa devre yok, telefona ve diğer bileşenlere zarar vermez!6. Hassas delik konumu, erişilebilirliği sağlamak için titiz ve titiz çoklu prosedürler!Kurulumdan önce önlemler : 1 : Ekranı takmadan önce, verilerin yeni ekrana yazıldığından emin olmak için lütfen makineyi uyku moduna geçirmek için pili çıkarın.2 : Lütfen yüklerken ekrana basmaya dikkat edin, ekran kırılgandır, lütfen yüklerken koruyucu filmi yırtmayın.3 : Lütfen kurulumdan önce esnek kabloyu alkolle temizleyin ve test ekranı çalışmadan önce iyi bağlandığından emin olun.4 : Esnek kabloyu çekmeyin, lütfen takarken dikkatli olun, aksi takdirde siyah bir ekrana, bulanıklığa veya ekranın olmamasına neden olur.5 : Ekranı ilk kez kurmaya çalışıyorsanız, ekranı kurmanıza yardımcı olması için profesyonel bir teknisyene başvurmanızı öneririz.

Ana özellikleri

Müşteri seçim