• Son
XCJ LCD ekran Ekran Cep Telefonu Ekran Fit ıçin Huawei Onur 30 dokunmatik ekranlı sayısallaştırıcı grup ıçin Huawei Nova 30 Ekran Digitizer LCD (Renk: Siyah Hiçbir Çerçeve)

XCJ LCD ekran Ekran Cep Telefonu Ekran Fit ıçin Huawei Onur 30 dokunmatik ekranlı sayısallaştırıcı grup ıçin Huawei Nova 30 Ekran Digitizer

Rating 
₺ 117.90

sayı
Mağazada

Bunlar profesyonel yedek parçalar olduğundan, herhangi bir yanlış kurulum ekranı yapacaktır unusable.As bu nedenle, LCD ekranı kurmak için profesyonel beceriler gereklidir ve yeni ekranı profesyonel bir onarım merkezinde değiştirmenizi ve hem telefonunuzdan hem de paradan tasarruf etmenizi öneririz.Hasarlı bir ürün alırsanız, lütfen bize bir fotoğraf verin.Yeni ürünü tekrar göndermenize yardımcı olacağız.Onarım/eski, bozuk, kırık, arıza görüntüler, Dokunmatik Ekran Sorunları, bozuk piksel, kırık ekranlar, yanlış renk bozuk yerine kullanılır.Yeni yüksek kaliteli, ölü piksel yok.Tüm ekranlar fabrikadan ayrılmadan önce bir dizi titiz testten geçer ve iyi kalitededir.Balya.Ekran hassas ve kırılgan nesnelere aittir, lütfen aşırı güç kullanmayın ve ürünün kırılması durumunda kurulum sırasında dikkatli olun.Kurulumda iyi değilseniz, profesyonellerden yüklemelerini istemeniz önerilir. LCD ekranı değiştirdikten sonra telefonunuz yeni bir telefon gibi olacak ve cihazınız her zamankinden daha net olacakdokunmatik ekran tipi : kapasitif ekranstandart ambalaj, daha güçlü korumaekran boyutu : 6.53 inçekran çözünürlüğü : 2400 * 1080 piksel1. Ekran görüntülenir, ekran bulanık / ışık sızıntısıdır ve siyah noktalar mevcuttur.2. Mobil dokunmatik ekran dokunmaya duyarlı değildir.3. Cam kırılmış ve kullanılamaz veya değiştirilemez.4. Orijinal contanın sökülmesi ve montajı makineye zarar vermez.5. Teller düzgün, kurulumu kolay, kısa devre yok, telefona ve diğer bileşenlere zarar vermez!6. Hassas delik konumu, erişilebilirliği sağlamak için titiz ve titiz çoklu prosedürler!Kurulumdan önce önlemler : 1 : Ekranı takmadan önce, verilerin yeni ekrana yazıldığından emin olmak için lütfen makineyi uyku moduna geçirmek için pili çıkarın.2 : Lütfen yüklerken ekrana basmaya dikkat edin, ekran kırılgandır, lütfen yüklerken koruyucu filmi yırtmayın.3 : Lütfen kurulumdan önce esnek kabloyu alkolle temizleyin ve test ekranı çalışmadan önce iyi bağlandığından emin olun.4 : Esnek kabloyu çekmeyin, lütfen takarken dikkatli olun, aksi takdirde siyah bir ekrana, bulanıklığa veya ekranın olmamasına neden olur.5 : Ekranı ilk kez kurmaya çalışıyorsanız, ekranı kurmanıza yardımcı olması için profesyonel bir teknisyene başvurmanızı öneririz.

Ana özellikleri

Müşteri seçim