• Son
Cep Telefonu Ekran Fit ıçin Huawei Onur 30 dokunmatik ekranlı sayısallaştırıcı grup ıçin Huawei Nova 30 Ekran LCD Ekran (Renk: Siyah Hiçbir Çerçeve)

Cep Telefonu Ekran Fit ıçin Huawei Onur 30 dokunmatik ekranlı sayısallaştırıcı grup ıçin Huawei Nova 30 Ekran LCD Ekran (Renk: Siyah

Rating 
₺ 65.97

sayı
Mağazada

Onarım/eski, bozuk, kırık, arıza görüntüler, Dokunmatik Ekran Sorunları, bozuk piksel, kırık ekranlar, yanlış renk bozuk yerine kullanılır.Yeni yüksek kaliteli, ölü piksel yok.Tüm ekranlar fabrikadan ayrılmadan önce bir dizi titiz testten geçiyor ve iyi durumda quality.Bale.It ölü köşe dokunuşunu, yavaş tepki hızını düzeltebilir, bazı ekranlar dokunmaya, kırık cama ve ekranın etrafındaki herhangi bir soruna yanıt vermez.Her ekran fabrikadan ayrılmadan önce yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklık, titreşim ve diğer yaşlanma testlerine tabi tutulur ve kalite kontrol edilir technicians.It yeni orijinal ekrana mümkün olduğunca yakın.Dokunmatik ekran tipi : kapasitif ekranstandart ambalaj, daha güçlü korumaekran boyutu : 6.53 inçekran çözünürlüğü : 2400 * 1080 piksel1. Ekran görüntülenir, ekran bulanık / ışık sızıntısıdır ve siyah noktalar mevcuttur.2. Mobil dokunmatik ekran dokunmaya duyarlı değildir.3. Cam kırılmış ve kullanılamaz veya değiştirilemez.4. Orijinal contanın sökülmesi ve montajı makineye zarar vermez.5. Teller düzgün, kurulumu kolay, kısa devre yok, telefona ve diğer bileşenlere zarar vermez!6. Hassas delik konumu, erişilebilirliği sağlamak için titiz ve titiz çoklu prosedürler!Kurulumdan önce önlemler : 1 : Ekranı takmadan önce, verilerin yeni ekrana yazıldığından emin olmak için lütfen makineyi uyku moduna geçirmek için pili çıkarın.2 : Lütfen yüklerken ekrana basmaya dikkat edin, ekran kırılgandır, lütfen yüklerken koruyucu filmi yırtmayın.3 : Lütfen kurulumdan önce esnek kabloyu alkolle temizleyin ve test ekranı çalışmadan önce iyi bağlandığından emin olun.4 : Esnek kabloyu çekmeyin, lütfen takarken dikkatli olun, aksi takdirde siyah bir ekrana, bulanıklığa veya ekranın olmamasına neden olur.5 : Ekranı ilk kez kurmaya çalışıyorsanız, ekranı kurmanıza yardımcı olması için profesyonel bir teknisyene başvurmanızı öneririz.You Tube'daki öğretim videosunu izleyerek ekranı sağlanan araçlarla değiştirebilirsiniz.Ayrıca profesyonel teknisyenlerden yardım isteyebilirsiniz.

Ana özellikleri

Müşteri seçim