• Son
Elbise askısı, palto askılık portmanto Ev Duvar Asılı palto askılık portmanto Oturma Odası Metal Duvar Dekorasyon Banyo hion Duvar Asılı palto askılık portmanto Güçlü ve Sağlam/Altın / 65 30 12 cm (Renk: Altın, Boyutu: 843412 cm)

Elbise askısı, palto askılık portmanto Ev Duvar Asılı palto askılık portmanto Oturma Odası Metal Duvar Dekorasyon Banyo hion Duvar Asılı

Rating 
₺ 129.00

sayı
Mağazada

[Satış Sonrası Servis] : Bu Ürün Hakkında Herhangi Bir Sorunuz Varsa, Bizimle Temas Kurmaktan Çekinmeyin Lütfen, Biz 24 Saat İçinde Size Cevap Verecektir!. [Kurulumu Kolay] : Kurulumu ve Kanca Delikleri Kolay, Arka Her Zaman ve Her Yerde Asmanıza İzin Verir, Asmak için Sadece Çivi veya Vidalara İhtiyaç Vardır.3-7 Kg Taşıyabilir. [Çok fonksiyonlu] : Duvara Monte Portmanto 5-7 Kanca ile Tasarlanmıştır ve Güçlü bir Taşıma kapasitesine Sahiptir Capacity.It Odanızı Düzenlemenize, Yerden Tasarruf Etmenize ve Temiz Tutmanıza Yardımcı Olmak için Kıyafet, Bornoz, Havlu, Çanta, Anahtar ve Şapka Saklayabilir. [Çok Amaçlı] : Duvar Kancası Oturma Odası, Yatak Odası, Banyo, Mutfak, Çocuk Odası Girişine Asılabilir ve Duvara veya Kapının arkasına Asılabilir, Güzel ve Pratiktir. [Yüksek Kaliteli Malzeme] : Bu Duvara Monte ceket kancası Demirden yapılmıştır ve Yüzey Çevre Dostu Boya, Su geçirmez, Pas Geçirmez, Korozyona Dayanıklı, Dayanıklı ve Kolayca Deforme Olmaz.arka Asılı Deliklerle Tasarlanmıştır, Bu Delikler Güçlü Taşıma Kapasitesine Sahiptir ve Düşmez.Bu, Mobilyalarınızla Mükemmel bir Şekilde Eşleşebilen ve Evinizi Dekore etmek için İdeal bir Seçim Olan Çok Fonksiyonlu Duvara Monte Edilmiş bir Portmantodur.Özellikler : 1. İdeal Ceket Kancası veya Ceketler, Sırt Çantaları, Şapkalar, Eşarplar, Anahtarlar veya Diğer Öğeler için kullanılır.2. Ceket Kancaları, Girişinize, Koridorunuza, Mutfağınıza, Yatak Odanıza veya Evinizdeki Başka Bir Yere Küçük bir Ülke Atmosferi Eklemek için Çok Amaçlıdır.12 Cm 12 Cm 13.38 7 Style 5 İnç(33.07*4.72*kancayı Sayısı : - : Farklı Ölçüm Yöntemleri Nedeniyle 1 Caveat Duvar askılık* Modern Net Ağırlık : Yaklaşık 0.9 Kg/1 Kg Delivery Listesi : 1-2 cm İçinde Ölçüm Hataları Normal*11.81 İnç (25.59*4.72*), 84 34*30 65**İron Size Kat Hooks Material ürün Parametreleri : Ürün Parametreleri : Ürün Adı : : : .Tüm Fotoğraflar Ayni Alınır, nedeniyle Farklı Aydınlatma, Ürün Belirli bir Renk Farkı Olabilir.Lütfen Gerçek Ürüne bakın!Sadece Portmanto (Diğer Süslemeler Hariç) Satınız.

Ana özellikleri

Müşteri seçim