• Son
LONGLUAN 9th Nesil Yüksek Basınçlı Gres Çoğaltıcı, Evrensel Gres Çoğaltıcı Kilit Pense, gres Tabancası Adaptörü Uydurma M6/M8 / M10 Gres Ağız, Manuel Pnömatik Elektrikli Gres Tabancaları (1-Pack)

LONGLUAN 9th Nesil Yüksek Basınçlı Gres Çoğaltıcı, Evrensel Gres Çoğaltıcı Kilit Pense, gres Tabancası Adaptörü Uydurma M6/M8 / M10 Gres

Rating 
₺ 230.40

sayı
Mağazada

Sınırlı Alana Erişim için Tasarlanmıştır-Bir mafsalı veya yatağı yağlamak için Yüksek Basınçlı bir Gres Kuplörünün kullanılması, gresin uygulanmasında ve aksi takdirde erişilmesi zor alanlara ulaştırılmasında daha iyi hassasiyet, basınç ve akış kontrolü sağlar.Yağlama daha kolay olduğunda, daha sık yapılır.Düzenli yağlama, makine ömrünü ve çalışma süresini iyileştirir.Sınırlı Alana Erişim için Tasarlanmıştır-Bir mafsalı veya yatağı yağlamak için Yüksek Basınçlı bir Gres Kuplörünün kullanılması, gresin uygulanmasında ve aksi takdirde erişilmesi zor alanlara ulaştırılmasında daha iyi hassasiyet, basınç ve akış kontrolü sağlar.Yağlama daha kolay olduğunda, daha sık yapılır.Düzenli yağlama, makine ömrünü ve çalışma süresini iyileştirir.Tüm Gres Tabancaları ile uyumlu-Dokulu döner kolu parmağınızla çevirmeniz yeterlidir, gres parçalarınızda gres olsa bile saniyeler içinde mandallayabilir ve serbest bırakabilirsiniz. hand.No daha sert yaylar.Kullanımı kolay-1. Gres tabancasının gres enjeksiyon memesini kilitleyin. 2. Yağ memesine klipsleyin ve gevşetin. 3. Yerleştirildikten sonra kolayca yağ enjekte edebilirsiniz.LONGLUAN Yüksek Basınçlı Gres Kuplörü zerk bağlantı parçasına kilitlendikten sonra açık kalır ve patlamaz off.It her iki elinizin de gres tabancasını çalıştırmasına izin verir.Kaliteli Hizmet- ♦ Alınan mallardan memnun değilseniz veya alınan mallar hasar görürse, iade başvurusunda bulunmadan önce lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, Sorularınızı 24 saat içinde cevaplayacağız ve size gerekli yardım ve tazminatı vereceğiz.Paketi 10-15 gün içinde alacaksınız.Özellik : 1. Kolay Kilit açma ve Kapatma 2. Yüksek Basınçlı Yağ Enjeksiyonu 3. Yüksek Elastik Yay 4. Daha Uzun Servis Ömrü ile İstikrarlı ve Dayanıklı5. Ergonomik Tasarım, Daha Fazla Emek tasarrufu Paket içeriği : 1/2 paket Yüksek basınçlı gres kuplörü.

Ana özellikleri

Müşteri seçim