• Son
Araba Kapak / Lexus ile Uyumlu / RX300 RX300F RX450 RC300 RC300F Su Geçirmez Çizilmeye Dayanıklı Tüm Hava Koruma Açık Tam Sedan Kapak (Renk: Mavi, Boyutu: RC300F)

Araba Kapak / Lexus ile Uyumlu / RX300 RX300F RX450 RC300 RC300F Su Geçirmez Çizilmeye Dayanıklı Tüm Hava Koruma Açık Tam Sedan Kapak

Rating 
₺ 450.63

sayı
Mağazada

✔ [HER MEVSİMİ KORUYUN] Araba kılıfı, toz, kum, yaprak, kar, don, kuş pisliğini gidermenize ve ultraviyole ışınlarından ve aşırı sıcaklıklardan uzak durmanıza yardımcı olur. ◆ [GELİŞTİRİLMİŞ SU geçirmez MALZEME] Araba kılıfımız Oxford kumaştan yapılmıştır ve iç astar, araba gövdesini daha iyi koruyan, boyanın düşmesini önleyen ve hava sıcaklığını soğutan yüksek yoğunluklu pamuklu tüylerden yapılmıştır.araba gövdesi yüzeyine zarar vermeden. drive [KAPI FERMUAR tasarımı] Sürücünün yan tarafındaki fermuar, kapağı kapattıktan sonra eşyaları paketlemek için kapıyı açarak zaman kazanmak için tasarlanmıştır. ♦ [ZARİF DİKİŞ TEKNOLOJİSİ] Çift dikişle monte edilen paneller, kaba dikiş nedeniyle araç kapağının hat dışı kalmasını veya kırılmasını önlemek için mükemmeldir. ◆ [NOT] Araba kapağının varsayılan olarak araba logosu yoktur.Eğer ihtiyacınız varsa, sizin için araç özelleştirmek ve ileri bilgilerinize dikkat!. ♦ Ürün Adı : Araba kılıfı ♦ Renk : Mavi ♦ Çin'de üretilmiştir ♦ Herhangi bir ihtiyacınız varsa, lütfen bize bir e-posta gönderin ve 24 saat içinde size tatmin edici bir cevap vereceğiz.Şimdi satın almak için "Sepete Ekle" yi tıklayın.Hayal kırıklığına uğramayacaksın!Kendimizi taahhüt ediyoruz : Aldığınız malların eksiksiz ve iyi performans gösterdiğinden emin olmak için ürün sevkıyattan önce kesinlikle kontrol edilecek ve paketlenecektir.Size daha fazla yardım sunabiliriz.Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, Tüm bilgiler 24 saat içinde cevap verilecektir.

Ana özellikleri

Müşteri seçim