• Son
X-DREE M2. 9x13mm 304 Paslanmaz Çelik Kare Sürücü Pan Başkanı Kendinden Dokunarak Vida 20 adet(M2. 9x13mm 304 Tornillo autorroscante de cabeza cuadrada de unidad de acero inoxidable 204

X-DREE M2. 9x13mm 304 Paslanmaz Çelik Kare Sürücü Pan Başkanı Kendinden Dokunarak Vida 20 adet(M2. 9x13mm 304 Tornillo autorroscante

Rating 
₺ 24.03

sayı
Mağazada

Kurcalamaya Dayanıklı Güvenlik Kare Sürücü Kendinden Kılavuzlu Vidalar.Gümüş tonda kaliteli 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.Güvenlik bağlantı elemanlarının takılması ve çıkarılması için özel sürücüler gereklidir.Hırsızlık önleyici Makine Vidaları, normal tornavidalarla sökülmesini önleyen tahrik tasarımlarıyla sizin için daha yüksek düzeyde güvenlik sağlar.(Los tornillos de máquina antirrobo brindan un mayor nivel de seguridad para usted con su diseño de unidad, que evita la extracción con los destornilladores normales.Ev ve ofis aletleri, iletişim ekipmanları, gemi montajı ve diğer makine endüstrisinde yaygın olarak kullanılır.(Se utiliza ampliamente en los aparatos de oficina en el hogar, equipos de comunicación, montaje de barcos y otras industrias de maquinaria.M2. 9x13mm 304 Paslanmaz Çelik Kare Sürücü Pan Kafa Kendinden Dokunarak Vida 20pcs1. Kurcalamaya Dayanıklı Güvenlik Kare Sürücü Kendinden Kılavuzlu Vidalar.2. Gümüş tonda kaliteli 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.3. Güvenlik bağlantı elemanlarının takılması ve çıkarılması için özel sürücüler gereklidir.4. Hırsızlık önleyici Makine Vidaları, normal tornavidalarla sökülmesini önleyen tahrik tasarımlarıyla sizin için daha yüksek düzeyde güvenlik sağlar.5. Ev ve ofis aletleri, iletişim ekipmanları, gemi montajı ve diğer makine endüstrisinde yaygın olarak kullanılır.Gümüş Tone Material : 304 Paslanmaz Steel Weight : 16g Thread Boy Kare Sürücü kendi Kendini Screw Main Renk Dokunarak özellikler : Ürün Adı : M2.9 x 13 mm 0.57 / inç x 0.5-inç(D*L) Toplam Uzunluğu : 15 mm 0,6 / -inch Head Stil : Pan Head Head Çapı : 5.5 mm / 0.22-inch Drive Türü : Kare Type Package İçerik : 20pcs Square Drive Self Spanish M2 Vida Açıklama Dokunarak x.9x13mm 304 Tornillo autorroscante de cabeza cuadrada unidad de acero inoxidable 204 Tornillos de prueba de manipulaciones de gelişmiş prueba de bir manipulaciones autorroscantes.Hecho de material de acero inoxidable 304 de buena calidad en tono plateado.Se requieren controladores especiales para la instalación de la eliminación de los sujetadores de seguridad.Los tornillos de máquina antirrobo brindan un mayor nivel de seguridad para usted con su diseño de unidad, que evita la extracción con los destornilladores normales.Se utiliza ampliamente en los aparatos de oficina en el hogar, equipos de comunicación, montaje de barcos y otras industrias de maquinaria.

Ana özellikleri

Product Name:
Square Drive Self Tapping Screw
Main Color:
Silver Tone
Material:
304 Stainless Steel
Weight:
16g
Thread Size:
M2.9 x 13mm / 0.11-inch x 0.5-inch(D*L)
Total Length:
15mm / 0.6-inch
Head Style:
Pan Head
Head Diameter:
5.5mm / 0.22-inch
Drive Type:
Square Type
Package Content:
20pcs x Square Drive Self Tapping Screw
Description in Spanish :
M2.9x13mm 304 Tornillo autorroscante de cabeza cuadrada de unidad de acero inoxidable 204 :
Tornillos autorroscantes a prueba de manipulaciones de seguridad a prueba de manipulaciones. :
Hecho de material de acero inoxidable 304 de buena calidad en tono plateado. :
Se requieren controladores especiales para la instalación de la eliminación de los sujetadores de seguridad. :
Los tornillos de máquina antirrobo brindan un mayor nivel de seguridad para usted con su diseño de unidad, que evita la extracción con los destornilladores normales. :
Se utiliza ampliamente en los aparatos de oficina en el hogar, equipos de comunicación, montaje de barcos y otras industrias de maquinaria. :

Müşteri seçim