• Son
Masif Ahşap Saplı,Esnek Kafalı,18.9-23.6 inç Uzunluğunda,Rahat Tutuşlu Kuzu Yünü Silgi Tezgah,Mobilya,Tavan Vantilatörleri,Yatak vb. Temizlemek için Doğal Tüy Silgi (23.6 inç)

Masif Ahşap Saplı,Esnek Kafalı,18.9-23.6 inç Uzunluğunda,Rahat Tutuşlu Kuzu Yünü Silgi Tezgah,Mobilya,Tavan Vantilatörleri,Yatak vb.

Rating 
₺ 29.97

sayı
Mağazada

[Lambswool Silgi] %100 Yün, Sap : masif Ahşap. [Esnek Kafa] Ulaşılması zor yerleri kolayca toz haline getirin, %100 saf üstün kaliteli lambswool, bir mıknatıs gibi tozu çeken ve tutan doğal lanolin içerir!Yumuşak doku yüzeyleri çizmez. [Kolay Temizlenir] Sadece kullandıktan sonra tozun düşmesi için ellerinizle kıvrımlar yapın, sadece temiz suyla durulayın ve kurumaya asın,temizlenmesi çok kolaydır;. Ulaştığı yerlere, dar ya da sabit için Mükemmel ergonomik Tasarım.Tavan vantilatörleri, pencere panjurları, bilgisayar ekranları, klavyeler, bitki yaprakları, panolar, kitap rafları ve çok daha fazlası için ideal!. [Malzeme Kalitesi ve Ürün Servisi] Ürünlerin kalitesini kesinlikle kontrol edeceğiz ve sevkıyattan önce ürün kalitesini kontrol edeceğiz.Ürünle ilgili önerileriniz veya başka sorularınız varsa, web sitesi aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ana özellikleri

Müşteri seçim