• Son
JIAQ Kabuk Çiçek Bantlar Gelin Düğün Saç Takı Çiçek Gelin Bandı Aksesuarları Kadınlar Takı ıçin (Metal Renk: Gül Altın Renk)

JIAQ Kabuk Çiçek Bantlar Gelin Düğün Saç Takı Çiçek Gelin Bandı Aksesuarları Kadınlar Takı ıçin (Metal Renk: Gül Altın Renk)

Rating 
₺ 239.70

sayı
Mağazada

Accessories Her türlü aksesuarın profesyonel bir el yapımı atölyesiyiz.Eşsiz tasarım ve titiz üretim sizi kesinlikle tatmin edecektir. Accessories Aksesuarlarımız ağırlıklı olarak elbiseler ve gelinlikler için kullanılır.Düğünlere ve çeşitli dans partilerine ve mezuniyet törenlerine katılmak için uygundur. wrong Yanlış boyutun etkisi konusunda endişelenmenize gerek yok,ürünlerimizin hepsi bir boyuttadır,çoğu insan mükemmel şekilde giyebilir. Customers Müşterilerimiz için mükemmel alışveriş deneyimine odaklanıyoruz.Ürünlerimiz hakkında herhangi bir yorumunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin ve geliştireceğiz. Any Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin,sorunu sizin için çözmekten memnuniyet duyarız.Düğün : Gelin/Nedime/Noel Hediye/Yeni Yıl Çevre standartlarına,Hipoalerjenik,Kurşun,Nikel ücretsiz Malzeme : Kabuk,Alloy Process : Handmade Main Rengi : Rose Altın Genişlik : 4,5 cm Uzunluk : 21 cm Ağırlık : 64 g Günler : Düğün/Parti/Balo /Anniversary Gift saç Bandı öğe Türü : .

Ana özellikleri

Müşteri seçim