• Son
SHICCF Öğle Yemeği Kutusu Paslanmaz Çelik Yalıtımlı Öğle Yemeği Çantası ile Sızdırmaz Öğle Konteyner Gıda Saklama Kabı Çocuklar ve Yetişkinler İçin (Renk: C, Boyutu: Küçük)

SHICCF Öğle Yemeği Kutusu Paslanmaz Çelik Yalıtımlı Öğle Yemeği Çantası ile Sızdırmaz Öğle Konteyner Gıda Saklama Kabı Çocuklar

Rating 
₺ 155.10

sayı
Mağazada

♥Öğle yemeği/piknik yapmak için harika. ♥Gıda sınıfı malzeme : yüksek kaliteli gıda sınıfı paslanmaz çelik astar ve gıda sınıfı PP malzemeden yapılmış,. Benım Non-toksik, kokusuz, darbeye dayanıklı, korozyona dayanıklı, hiçbir rustsuper dayanıklı. ♥ Sızdırmaz teknoloji : Kapaktaki havalandırma delikleri, öğle yemeği kutusunu kapatmak için yiyecekleri taze ve ısı yalıtımlı tutar.Yalıtım contası. ♥Farklı miktarlarda kolay saklama için 1, 2 veya 3 katmanlı öğle yemeği kutularına serbestçe birleştirilen istiflenmiş tasarım food.Name : Yalıtımlı öğle yemeği bo Material : PP material Please sarmalını tamamen hizalayın ve daha sonra sarmalın sökülmesini veya sıkılmasını kolaylaştırmak için döndürün.Paslanmaz çelik ürünler mikrodalga fırına yerleştirilemez.Yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzeme, sağlık, güvenlik ve çevre koruma.Geniş kullanım yelpazesi, açık piknik için uygun, okullar, ofisler, büyük kapasiteli günlük ihtiyaçlarını karşılamak için.

Ana özellikleri

Müşteri seçim