• Son
JINParts LCD Ekran ve Sayısallaştırıcı Tam Meclisi ile Çerçeve için Uyumlu 10.1 inç Lenovo Yoga Tablet 2 1051 (Siyah) Cep Telefonu LCD Ekran Yedek Parçaları (Renk: Siyah)

JINParts LCD Ekran ve Sayısallaştırıcı Tam Meclisi ile Çerçeve için Uyumlu 10.1 inç Lenovo Yoga Tablet 2 1051 (Siyah) Cep Telefonu LCD

Rating 
₺ 64.20

sayı
Mağazada

Yüksek kaliteli cep telefonu yedek aksesuarları, cep telefonunuzun performansının geri dönmesine izin verin.Kırık veya çalışmayan öğenizi yenisiyle değiştirin.Profesyonel cep telefonu üreticileri tarafından üretilen, tamamen uygun ve work.In alabileceğiniz ürünlerle ilgili herhangi bir sorun olması durumunda, yeniden göndermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Profesyonel olarak kurmanızı şiddetle tavsiye ederiz, çünkü onarım parçaları çok kırılgandır ve profesyonel olmayan kurulum telefona kolayca zarar verebilir.LCD Ekran ve Sayısallaştırıcı Tam Meclisi için Çerçeve ile10. 1 inç Lenovo YOGA Tablet 2 1051 (Siyah).yanlış ürün satın önlemek için, satın almadan önce ürün açıklamasını dikkatlice okuyunuz!Ürün hakkında1. 10.1 inç Lenovo YOGA Tablet 2 10512 için yedek LCD Ekran + dokunmatik ekranlı sayısallaştırıcı grup. Eski, kırık, çatlak, hasarlı olanı değiştirin 3. Cihazınızın her zamankinden daha ferahlatıcı görünmesini sağlayın 4. Tamamen uygun ve iş 5. Her öğe kontrol ve göndermeden önce iyi durumda 6. Profesyonel kurulum şiddetle tavsiye edilir.Ekran yüklendikten sonra sorumlu olmayacağız.Kurulumdan Önce Notlar ipuçları 1 : Kurulumdan önce test Test ederken, koruyucu film veya etiketleri çıkarmayın.Lütfen statik elektrik sorununa dikkat edin.Herhangi bir onarımı denemeden önce, kendinizi bir ESD (elektro statik deşarj) kayışı ile toprakladığınızdan emin olun.Bu, statik elektriğin telefonun içindeki elektronik bileşenlere zarar vermesini önleyecektir.Göz koruması taktığınızdan emin olun ve parmağınızı cam parçalarıyla kesmemeye dikkat edin.İpuçları 2 : test simüle Ekran değiştirme çok kırılgan bir üründür.Kurulumdan önce test etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.Lütfen testi simüle eder, yani cep telefonu ayrı, (anakart + LCD veya ekran) bağlı ses kablosu ve yeni değiştirme, güç açık, test bitti.Test tamamsa, lütfen yükleyin.Gösteremiyorsa, lütfen ilk kez bizimle iletişime geçin.Ve lütfen cep telefonuna yüklemeye zorlamayın.Ekran yüklendikten sonra sorumlu olmayacağız.İpuçları 3 : Kabloyu aşırı bükmeyin Lütfen LCD kablosunun aşırı bükülmediğinden emin olun.90 derecenin üzerinde bükülme siyah ekrana neden olur.Kaliteli satıcı, hızlı teslimat.

Ana özellikleri

Müşteri seçim