• Son
Taşınabilir çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet 2 in 1 Çok Fonksiyonlu Bebek Arabası 3 Renkler 1-6 Yaşında Çocuk Sürme Oyuncaklar Hediye Olarak Kullanılabilir (Renk: Yeşil)

Taşınabilir çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet 2 in 1 Çok Fonksiyonlu Bebek Arabası 3 Renkler 1-6 Yaşında Çocuk Sürme Oyuncaklar Hediye Olarak

Rating 
₺ 813.12

sayı
Mağazada

[Üç tekerlekli bisiklet giriş] : Çok fonksiyonlu üç tekerlekli bisiklet 1-6 yaş arası çocuklar için uygundur, hızlı kurulum, üçgen yapı anti-rollover. [Çoklu ayarlamalar] : Ayarlanabilir el iticiler, arazi lastikleri, anti-rollover, kaymaz pedallar, rahat koltuklar. [Tekerlek ve çerçeve] : Sessiz ve şok emici bir etkiye sahip, hafif ve aşınmaya dayanıklı ve tüm arazi kullanımı için uygun olan titanyum boş lastikler kullanılır.Çerçeve, gövdeyi güçlendirmek için karbon çeliğinden yapılmıştır. [Çok fonksiyonlu] : Arabaları değiştirmeye gerek yok, rahat koltuklar, esnek direksiyon, bebek bağımsız olarak binebilir, birden fazla yaştaki çocuklar için uygundur, ateşten uzak durmaya dikkat edin. [Üç tekerlekli bisiklet boyutu] : 90 X80 X46 CM, çocuklara rahat ve ferah bir bebek favorisi ile iyi bir sürüş sağlar.Çocuk üç tekerlekli bisikletleri, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renklerle çok dayanıklı ve sağlamdır.Bu yürümeye başlayan üç tekerlekli bisiklet pedalı çıkarılabilir ve bir çocuk veya bebek denge bisikleti ve bir çocuk üç tekerlekli bisiklet olarak kullanabilirsiniz.Güvenli ve sağlam malzemeler çocuğunuzun güvenli bir şekilde sürmesini sağlar.Katlanabilir tasarımın taşınması ve montajı kolaydır ve ebeveynler yanlarında taşıyabilir ve saklamak için sadece az miktarda alan gerektirir.Arka bahçeler, parklar, yatakların altında veya araba gövdeleri mükemmel depolama yerleridir.Harika bir hediye.Ürün Adı : Çocuk üç Tekerlekli bisikletuygulanabilir yaş : 1-3-6 yaşürün malzemesi : karbon çelikürün brüt ağırlığı : 9kgrenk sınıflandırması : yeşil, beyaz, maviboyutu : 90x80x46cmnot : 1. Üretici 1-6 yaş önerir, ancak bebeğinizin boyuna göre seçim yapmanızı öneririz.2. Koruyucu ekipman giyin.3. Bir yetişkinin doğrudan gözetimi altında kullanın.4. Çocuk çok küçükse, dengesiz olacaklar ve ebeveynlerin üç tekerlekli bisiklet üzerinde iyi bir kontrole sahip olana kadar çocuğa daha fazla dikkat etmeleri gerekiyor.5. Manuel ölçüm yaparken, bu ürünün hatası 1-3 cm olabilir.Farklı ekranlar nedeniyle bazı renk farklılıklarının oluşabileceğini lütfen unutmayın.Bu ürün sadece üç tekerlekli bisikletler içerir, diğer öğeler sahne.Kalite güvencesi : Ürün kalitesi ile ilgili bir sorun varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin.

Ana özellikleri

Müşteri seçim