• Son
YUFULIR Uluslararası Fiş Adaptörü, İngiltere/AU/ABD / AB Seyahat Adaptörü Dünya Çapında, 10W Kablosuz Şarj Cihazı Evrensel Seyahat Adaptörü (Beyaz)

YUFULIR Uluslararası Fiş Adaptörü, İngiltere/AU/ABD / AB Seyahat Adaptörü Dünya Çapında, 10W Kablosuz Şarj Cihazı Evrensel Seyahat Adaptörü

Rating 
₺ 77.97

sayı
Mağazada

[Seyahat Adaptörü Dünya çapında] Yufulir Evrensel Seyahat Adaptörü 150'den fazla ülkede kullanılabilir.İNGİLTERE, Avrupa, Avustralya, tarzı çıkışları ya da BİZE takın sağlar ve bu ülkelerden maddeleri takılı olmasını sağlar.Bir Uluslararası seyahat için Ürünü OLMASI GEREKİR. [Kablosuz Şarj Cihazı ile Yükseltilmiş Tasarım] Sadece bir adaptör değil, aynı zamanda mobil cihazlarınız için bir şarj cihazıdır. 10 W kablosuz hızlı şarj, i Phone 12, 12 Mini, 12 Pro Max, SE 2020, 11, 11 Pro, Air Pods, Galaxy S20 ve benzeri gibi tüm Qi kablosuz şarj cihazlarıyla uyumludur. [Aynı Anda 3 Cihazı Şarj Edin] Bu seyahat adaptöründe kablosuz şarj cihazına ek olarak çift USB yuvası (5 V/2.4 A paylaşımlı) ve bir AC güç soketi bulunur.Telefonunuzu, tabletinizi / dizüstü bilgisayarınızı ve kameranızı şarj etmek için mükemmeldir. [Dahili Otomatik Sıfırlama Sigortası] 6.3 Amp sigorta ile CE sertifikalıdır, sizin ve tüm cihazlarınız için tam koruma sağlar.Kablo kısa devre veya aşırı yük olduğunda, devreyi sınırlamak ve korumak için adaptör otomatik olarak kapanacaktır.Birkaç dakika sonra, otomatik sıfırlama sigortası tekrar soğur ve manuel değiştirme olmadan normal olarak kullanılabilir. [Lütfen Dikkat] Bu bir voltaj dönüştürücü değildir. (Yani 220 V ila 120 V). Bu sadece bir "adaptör".Bu seyahat fiş adaptörü sadece Çift Voltajlı ürünlerle uyumludur Electronics.It saç kesme makineleri, elektrikli tıraş makinesi,saç kurutma makinesi ve saç maşası vb.Gibi 110 V öğelerle çalışmaz.Elektrik çıkış akımını ve voltajını dönüştürmeyin.*6 A 50mm Seyahat adaptörü Özellikleri-Giriş voltajı : 100-250 V-Maksimum yük Güç puanı : 54 mm e 6*Boyutlar 149g Ağırlık 310 W SL teknik özellikler-Model : : : .g.Giriş 5 V/2400m A Kablosuz şarj Özellikleri paylaşılan 1500 W -2*USB Çıkışı : - A : - Sertifikalar : CE, ROHS, FCC-Dönüşüm oranı 5 V/2 A veya 9 V/1.65-Çıkış : 5 V/2 A veya 9 V/1.2 V-660 W/250 V at : 73% max alınıp Bu ürün voltaj dönüştürmek değildir. ♦ SL-310 prize takıldığında, AC gücünün ve usb'nin çalıştığına dair “güç " göstergesi yanmalıdır. ◆ Bir seyahat adaptörü bir kez 2 elektronik cihaz için uygundur.Maksimum çıkış 2.4 A, çift şarj hızı, akıllı 1 C ile IOS, Android cep telefonu için uygun. ♦ Bu ürün saç kurutma makinesi gibi bazı yüksek güçlü cihazlarla çalışmayabilir.6 A'DAN daha az gerektirip gerektirmediğini görmek için cihazınızı etiketleyin.

Ana özellikleri

Müşteri seçim