• Son
SHICCF yemek kabı Paslanmaz Çelik Sızdırmaz yemek kabı Yalıtımlı öğle yemeği çantası Gıda saklama kabı Çocuklar ve Yetişkinler İçin (Renk : B)

SHICCF yemek kabı Paslanmaz Çelik Sızdırmaz yemek kabı Yalıtımlı öğle yemeği çantası Gıda saklama kabı Çocuklar ve Yetişkinler İçin

Rating 
₺ 255.00

sayı
Mağazada

♥Öğle yemeği/piknik yapmak için harika. ♥ Yemeğinizin istediğiniz gibi kalmasını sağlamak için en ileri teknoloji ile tasarlanmıştır, ister sıcak ister soğuk olsun, dökülmeyi önlemek ve torbaya koymak kolaydır. ♥ Çift katmanlı yalıtım yapısı : Şişe gövdesi, ısı koruma ve soğuk koruma işlevine sahip çift katmanlı yapı tasarımını benimser. ♥Kış ve yaz aylarında kullanılabilir. ♥Farklı miktarlarda kolay saklama için 1, 2 veya 3 katmanlı öğle yemeği kutularına serbestçe birleştirilen istiflenmiş tasarım food.Name : Yalıtımlı öğle yemeği kutusumalzeme : paslanmaz çelik + PP malzemesilikon havalandırma kapağı, kapağın hava basıncıyla bastırılmasını önlemek için özel olarak bir silikon havalandırma deliği ile donatılmıştır.Lütfen helezonu tamamen hizalayın ve daha sonra sökülmesini veya sıkılmasını kolaylaştırmak için helezonu döndürün.Yalıtım etkisinin etkilenebileceğini lütfen unutmayın. lokal sıcaklıklar.Paslanmaz çelik ürünler mikrodalga fırına yerleştirilemez.Yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzeme, sağlık, güvenlik ve çevre koruma.Geniş kullanım yelpazesi, açık piknik için uygun, okullar, ofisler, büyük kapasiteli günlük ihtiyaçlarını karşılamak için.

Ana özellikleri

Müşteri seçim