• Son
Saç Sopa Titanyum düzleştirici Saç Düzleştirici Profesyonel Saç Ütüler Şekillendirici Araçları Saç Crimper Doğrultma için Seyahat saç şekillendirici araçları (Renk: Bir, Fiş standart: AB)

Saç Sopa Titanyum düzleştirici Saç Düzleştirici Profesyonel Saç Ütüler Şekillendirici Araçları Saç Crimper Doğrultma için Seyahat saç

Rating 
₺ 346.71

sayı
Mağazada

Parmaklarınızın ucunda, kişisel stilistiniz sürekli değişen görünümleri kolayca oluşturabilir.Titanyum yassı demirimizi kullanarak zahmetsizce parlak ve parlak bir saç modeli oluşturun.Yassı ütümüz, tüm saç tiplerinde kullanımı güvenli, yüksek ve eşit ısı üretir.Şartname : 570g/26.2*8.5*5 cm. 160-200-230 Fahrenheit sıcaklık kontrolü, pürüzsüz, şık ve sağlıklı görünen saçlarınızı kolayca ortaya çıkarır.Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bu sorunu en kısa sürede çözeceğiz.1 1 Note host+ silikon kılıf 5cm Gövde malzemesi : alüminyum ısıtma + 304 paslanmaz çelik Ürün listesi : **1+ İngilizce kılavuzu*8.5 570g/26.2*38w Sıcaklık ayarı dişli : (160-200-230 C) 3 vites, PTC ısıtma plate Specification : pembe, gri Güç Ürün Adı : Saç Düzleştirici Gövde renk : : : . Yo2'yi göndermek için fişi ülkenize göre kullanacağız. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif farklılıklara izin verin.Anlayışınız için teşekkürler!3. Renkler bilgisayar ve monitör ayarlarına bağlı olarak biraz farklı olabilir.4. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorunu en kısa sürede çözeceğiz.

Ana özellikleri

570g/26.2*8.5*5cm. :

Müşteri seçim