• Son
HCSW Alaşım 2.4 G Uzaktan Kumanda Tarama Off Road RC yarış arabası 4x4 Tarayıcılarının Büyük Ayak Off Road Araç 4WD Paletli Dune Buggy Uzaktan Kumanda Canavar Kamyon ile Far Doğum Günü Hediyeleri (Renk: Kırmızı )

HCSW Alaşım 2.4 G Uzaktan Kumanda Tarama Off Road RC yarış arabası 4x4 Tarayıcılarının Büyük Ayak Off Road Araç 4WD Paletli Dune Buggy

Rating 
₺ 191.76

sayı
Mağazada

Büyük Boy Uzaktan ve Süper Hızlı Kontrol Arabası : Şu anda piyasada bulunan uzaktan kumandalı arabanın ölçeği yaklaşık 1 : 18'dir, daha gerçekçi bir yarış arabası ve daha iyi bir kros yarışı deneyimi sağlamak için, araç boyutunu 1 : 14 ölçeğine yükselttik. araba styling ve canlı renk tasarımı.Güçlü dahili motorlarla, hız 20-25 km/saate kadar ulaşır, bu da otomobilin diğerlerinden daha hızlı yarışmasını sağlar.Sıkışmayan Performans : Uzaktan kumandalı araç, 2.4 Ghz Frekansında çalışan bir kablosuz kontrol sistemine sahiptir.Yaptığı şey, istikrarlı bir sinyal sunabilmesi ve aynı anda birden fazla kullanıcının oynamasına izin veren sıkışmayan bir işleve sahip olmasıdır.Kullanışlı ve Güvenli : USB şarj hattı, RC arabayı şarj etmek için büyük kolaylık sağlar.Pil için USB şarj cihazı, aşırı şarj koruması ve kısa devre koruması gibi çeşitli işlevlere sahiptir, büyük ölçüde bu, pilin yanması gibi kazaları önlemeye yardımcı olabilir. safety.In ayrıca, iki orijinal pil paketi daha uzun ve kesintisiz bir oyun süresi yaşamanızı sağlar.Dayanıklı Malzeme : Bu uzaktan kumandalı araba ana gövdesi, güçlü bir çarpışma direncine ve yüksek irtifadan düşerse kırılmayacak güçlü bir darbeye dayanıklı gövdeye sahip olmasını sağlayan alaşımlı malzemeden yapılmıştır.Gövdenin önü ve arkası, gövdeyi ve çerçeveyi etkili bir şekilde korumak için güçlü darbeye dayanıklı tampona sahiptir, ister geniş bir alanda hızlanıyor, ister dar bir arazide çarpıyor veya yuvarlanıyor olsun, gövde zarar görmez. 1.1 / 14 ölçekli tasarım, gerçekçi ve serin. 2.Yüksek kaliteli plastikten yapılmış, toksik olmayan ve güvenlidir. 3.Yumuşak kauçuk lastikler, kaymaz ve darbeye dayanıklı.4. Dört tekerlekten bağımsız süspansiyon sistemi, darbeyi etkili bir şekilde azaltır. 5.2.4 Ghz Uzaktan kumanda, Karşılıklı parazitlerden kaçının. 6.USB şarj, rahat ve hızlı. 7.No madde arazi, Kumlu plaj, çamur, sulak alanlar, çayırlar, engebeli taş dağ yolu, kayalar kolayca, korkusuzca kırılabilir!1 1 NOTE şarj 1battery Uzaktan kumandalı araba*1 Remote kontrolü*1 Body pil*30m Car pil : 2 * 3.6 V Nİ-CD 700 m Ah Controller pil : 2*1.5 V AA battery Applicable gruplar : dört yıl içinde çocuklar old Product Listesi 1.65 pounds Speed : 15-20 km/h Play süresi : 30-40 mins Remote kontrol teknolojisi : 2.4 GHz transmitter Control mesafe : 25 28x10x18cm Weight ürün açıklama : Malzeme : Non-toksik plastic Size : : : 1 USB** : . Kazaları önlemek için yollarda veya başka tehlikeli yerlerde oynamayın.2.Daha uzun bir yaşam süresi için, bu arabayı su üzerinde sürmeniz önerilmez.İpuçları : Önce verici anahtarını açın.Vericinin kırmızı ışığı yandığında, araç anahtarını açın ve bağlayın.

Ana özellikleri

Müşteri seçim