• Son
Doğum Günün Kutlu Olsun Parti Süslemeleri için Altın Konfeti-Doğum Günü Partisi Masa Süslemeleri Altın Konfeti, Masa Süslemeleri için Mükemmel, Parti Malzemeleri ( Altın, Mutlu Yıllar)

Doğum Günün Kutlu Olsun Parti Süslemeleri için Altın Konfeti-Doğum Günü Partisi Masa Süslemeleri Altın Konfeti, Masa Süslemeleri için

Rating 
₺ 20.97

sayı
Mağazada

QUALITY İYİ KALİTE : bu Hrovsur masa konfeti, özel etkinliklerinizi süslemek için uygulamak için iyi, çift yüzlü, iyi plastik malzemeden yapılmıştır. BIRTHDAY DOĞUM günün KUTLU OLSUN-Masalara, yataklara, masalara, hediye kutularına gül altın konfeti dağıtabilirsiniz, konuğunuzun seveceği mükemmel bir evlilik yıldönümü süslemesidir. ✔ KONFETİ BOYUTU-Her çanta yaklaşık 600 konfeti, küçük boyutlu ve hafiftir. LUSTER YÜKSEK PARLAKLIK-Bu konfeti PVC'den yapılmıştır, ayrıca yüksek parlaklık ve renk tutma, pürüzsüz ve parlak bir yüzeye sahiptir, Partinizin daha da iyi görünmesini sağlar. FUN EĞLENEREK KUTLAYIN-Partinizi kişiselleştirmek için mükemmel bir yol olacak bu basit ama zarif konfeti ile doğum gününüzü kutlayın!Tereddüt etmeyin, şimdi sepete ekleyin.Partinizi kişiselleştirmek için mükemmel bir yol olacak bu basit ama zarif konfeti ile doğum günü partinizi kutlayın!.Hrovsur, mutlu yıllar partisi hizmetine adanmış bir şirkettir, hizmet amacımız size profesyonel unutulmaz ürünler ve daha iyi ürünler ve hizmetler sunmak, alışveriş deneyiminizi geliştirmek, partinizi sevgi ve anılarla dolu hale getirmektir.

Ana özellikleri

Müşteri seçim