• Son
Mısır Dolgulu ısıtma yastığı. Alt Sırt, Boyun, Omuzlar, Kramplar İçin Doğal Isı Terapisi. Ağrı ve Stres giderici Isıtmalı Sargı.

Mısır Dolgulu ısıtma yastığı. Alt Sırt, Boyun, Omuzlar, Kramplar İçin Doğal Isı Terapisi. Ağrı ve Stres giderici Isıtmalı Sargı.

Rating 
₺ 71.97

sayı
Mağazada

ÖLÇÜMLER 10 "Uzunluk x 9" Genişlik, bu ısıtma pedleri ayrı ayrı yapıldığı için biraz değişebilir.Dondurucuya yerleştirin veya Mikrodalganın gücüne bağlı olarak bu ısı torbasını 2 ila 3 dakika boyunca hızlı bir şekilde mikrodalgaya yerleştirin Hedeflenen eylem için mükemmel boyut.Bir yere acıyor ya da ısı terapisi gerektiren gövde üzerine yerleştirin.Kas ağrıları, kramplar, baş ağrıları, artrit, ağrılar, spor yaralanmaları, ayak ısıtıcısı, geceleri yatak örtülerini ısıtmak( örtülerin altındaki ısı bütün gece sürer) veya çocukların uyurken bir tanesine sarılmalarına izin vermek için mükemmeldir!Bu ısıtma pedini tekrar tekrar kullanın!.Çok yumuşak ve rahat malzeme.Isıyı iyi tutar ve cilde karşı harika hisseder. %100 pamuk.Bu ısıtma pedleri, dayanıklılık için üçlü dikişli dikişlerle ABD'de el yapımıdır.Isıtma yastığı.Alt Sırt, Boyun, Omuzlar, Kramplar İçin Doğal Isı Terapisi.Ağrı ve Stres giderici.Aradığın şey buydu!Gerginliği Gidermek Ve Ağrıyı Hafifletmek İçin Etkili Bir Yol.Arkanıza yaslanın, Rahatlayın ve bu mikrodalgada ısıtılabilir ısı torbaları ile vücudunuzun dinlenmiş hissetmesine yardımcı olun.Liberty21'in bu Sıcak / Soğuk Terapi Alt Sırt, Boyun ve Omuz Sargısı, size mükemmel bir deneyim sunmak için Yüksek Kaliteli Malzemelerden üretilmiştir.Dondurucuya yerleştirin veya Mikrodalganın gücüne bağlı olarak bu ısı torbasını 2 ila 3 dakika boyunca hızlı bir şekilde mikrodalgaya koyun Sıcak veya Soğuk Terapiyi seçin ve Ağrıyı Hafifletin!Bu Yüksek Kaliteli Alt Sırt veya boyun ve omuz sargısı hem ısı hem de soğuk terapi için kullanılabilir.Mikrodalga fırına yerleştirin veya derin dondurucuda ve sadece etrafında giymek bel veya boyun & shoulders The Mısır kokulu neredeyse olmayan ve eşit bir şekilde sıcak ya da soğuk ısısını dağıtmak, derin kasları nüfuz etmesine izin verecektir.sizin Bu şekilde, düğümlü kasları, gerginlik, yorgunluk, yaralanma, burkulma, eklem ağrıları, gerginlik, kramplar, sertlik ve daha fazla yol açtığı ağrıları dindirmek için mümkün olacak!Önemli kullanım notları : Vücuda yerleştirmeden önce çantayı bileğinizin arkasına yerleştirerek daima test ısı seviyesine dokunun.torba çok sıcak hissediyorsa, hemen çıkarın ve uygulamadan önce 1-2 dakika veya soğuyana kadar bekleyin.Ped, etkili olması için sıcak değil, rahat bir şekilde sıcak olmalıdır.Boğaz kasları veya ağrıları için soğuk veya ısı paketleri olarak kullanın.Ağrı yönetimine yardımcı olur.

Ana özellikleri

Müşteri seçim