• Son
ŞARKI Çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet çocuk Bisiklet 1-3-6 Yaşındaki Bebek Üç Tekerlekli Bisiklet Bebek Arabası Çocuk Bisiklet Erkek ve Kız Tatil Hediye (Renk: Pembe)

ŞARKI Çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet çocuk Bisiklet 1-3-6 Yaşındaki Bebek Üç Tekerlekli Bisiklet Bebek Arabası Çocuk Bisiklet Erkek ve

Rating 
₺ 813.45

sayı
Mağazada

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. ♥[Üçgen yapı] : Güvenlik üçgeni yapısı güçlü stabilite, sağlamlık ve dayanıklılığa sahiptir.Yardımcı tekerleğin deformasyonu olmadan bebeği öğrenme aşamasında düşmekten korur. ♥[Koltuk ayarlanabilir] : Bebek için uygun açıyı ayarlamak uygundur. ♥[Müzik ışıkları] : Yolculuk daha serin ve gece daha parlak. ♥[Rahat koltuk] : U-şekilli tasarım, taşımak için daha uygun ve bebeğin anatomisi, nefes ve rahat. ♥[3 D kaymaz parçacık ayak pedalı] : Pedallar üzerinde 3 D kaymaz parçacıklar, rahat ayaklar ve güzel tasarım. ● bisikletimiz çok güvenli, taşıması ve saklanması kolay olduğundan, bebeğin güvenliğini sağlamak için kaymaz pedal ve arka koltuğa düşmeyecek şekilde düzenlenmiştir.Bebeğe her zaman, her yerde bakabilirsin.Ürün Adı : Çocuk Üç Tekerlekli bisikletağırlık : 1-3-6 yaşmalzeme : karbon çelikürün ağırlığı : 5.3 kgrenk : pembe, yeşil, beyaz, siyahboyutu : 58x70x35 cmürün özellikleri : hafif, şok emme, aşınma direnci.Not : 1. üreticinin önerileri 1-6 yaş arasındadır, bebeğinizin boyunu seçmenizi öneririz.2. koruyucu giysiler, taşıma için kullanılmamalıdır.3. Lütfen bir yetişkinin doğrudan gözetimi altında kullanın.4. Çocuklar çok küçükse, dengesizdirler, üç tekerlekli bisiklet üzerinde iyi bir kontrole sahip olana kadar ebeveynler çocuklara daha fazla dikkat etmelidir.5. Manuel ölçümler yaparken, çünkü ürün hataları dahil üç tekerlekli bisiklet sadece bazı renk.1. Bu ürün-3 Cm.Lütfen, propsan ürünü gibi de olabileceğine dikkat edilmesi gereken farklı ekran da iyidir.

Ana özellikleri

Müşteri seçim