• Son
HXR evcil hayvan kasesi Evcil Hayvan Besleyici Yükseltilmiş evcil hayvan kaseleri Servikal Omurgayı Korur Kedilere uygulanabilir 1 ADET Pirinç/Sarı evcil hayvan kasesi (Renk: Sarı)

HXR evcil hayvan kasesi Evcil Hayvan Besleyici Yükseltilmiş evcil hayvan kaseleri Servikal Omurgayı Korur Kedilere uygulanabilir 1 ADET

Rating 
₺ 182.43

sayı
Mağazada

Eğimli tasarımın kullanılması, tüm kediler için geçerli olan nemli ve yolsuzluğa karşı koruma sağlamaz . ♦ Boynu boğulmaya karşı korumak için 15 ° açılı tasarım kullanılır. ♦ Çapaksız ürün kediye zarar vermez. Stable Stabildir ve sallanmaz, devrilmez ve temizlenmesi kolaydır. Delivery Teslim süresi 15-25 gündür, 30 gün sonra siparişinizi hala alamıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. yamaç tasarım kullanımı nemli değil masif ●Özellikleri Küçük●özellikleri : kasa●malzeme●adı : Pet kase●Renk : Pirinç , Sarı●boyutu : anti-korozyon, bütün kediler●Fonksiyon için uygun : 15 ° açılı boyun korumak ve boğulma●Paket : önlemek için kullanılır * 1●Geçerli nesne : pet genel●İstemi : ➤ ürün fotoğrafta görüldüğü dekoratif öğeler içermez.♦ Manuel ölçüm sayesinde bazı hatalar olabilir, lütfen 3-5 cm farklılığa izin verin, teşekkür ederim ♦ Spot ışığı ve şirket insanlarının şirketin renk anlayışları olduğundan, belirli bir renk olabilir, ancak makul bir aralıkta, her ikisi de lütfen dikkatlice seçin. other Diğer stilleri gerekiyorsa, lütfen bana ulaşın, bizim mağaza stilleri ve renkleri çeşitli vardır, benim mağaza gidebilirsiniz görüntülemek için.♦ İhtiyaçlarınızı yüksek kaliteli ürünlerle karşılayabileceğimize inanıyoruz, Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, sorunu çözmek için lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. sharing Size daha iyi ürün ve hizmetler sunabilmemiz için paylaşımınıza ve geri bildiriminize hoş geldiniz.

Ana özellikleri

Müşteri seçim