• Son
Zara Saç Gri Brezilyalı Saç Demetleri ıle Frontal Dantel Kapatma Ipeksi Düz Gri insan saçı Örgüleri ıle Frontal 8A Gri saç ekleme ve Tam Dantel Frontal (14 ıle 14 16 18)

Zara Saç Gri Brezilyalı Saç Demetleri ıle Frontal Dantel Kapatma Ipeksi Düz Gri insan saçı Örgüleri ıle Frontal 8A Gri saç ekleme ve

Rating 
₺ 888.00

sayı
Mağazada

Saç Malzeme : 100% Brezilyalı İnsan Saç,Hiçbir Karışık,Hiçbir Sentetik.Saç Rengi : Gri Demetleri ile Frontal Kapatma.Saç Dokusu : İpeksi Düz Gri Saç.Dantel Frontal Kapatma; 13x4 inç Ücretsiz Bölüm ile Bebek Saç, Doğal Saç Çizgisi.Saç Kalitesi : Yumuşak ve Pürüzsüz, Makine Çift Atkı, Sağlıklı Uç, Temiz ve Bit Yok, Düzeltilebilir ve Kıvrılabilir. 1.Saç Malzeme : 8 A Sınıf 100 % Brezilyalı İnsan Saç2.Saç Doku : İpeksi Düz Gri Demetleri ile Kapatma 3.Saç Ağırlık : 95-100 g/adet (3.2-3.5 oz) için Demetleri,70-80 g / adet için Frontal Kapatma 4.Saç Rengi : Gri İnsan Saç Demetleri ve Frontal5.Saç Uzunluğu : Saç Örgüleri için 10"-30", Ön Kapatma için 8"-24" 6.Dantel Frontal Kapatma : 13x4 inç Ücretsiz Bölüm ile Bebek Saç Doğal Saç Çizgisi7.Ambalaj ve Nakliye : Pvc Torbada ve DHL/Fedex Express tarafından Ücretsiz Gönderim.İpuçları S1 : SAÇ YIKAMA HAKKINDA? 1. Saç uzantısını her hafta yıkayın. 2. Hafif bir şampuan kullanın, durulayın ve kurumaya bırakın. 3. Saç kökünü saç kurutma makinesi ile çok yakın üflemeyin. 4. Yıkarken saç uzatma kökünü aşırı zorlamayın.2. Çeyrek. TARAMA KONUSUNDA MI? 1. Saç uzatma için pürüzsüz kenarlı geniş dişli bir tarak kullanın. 2. Saçları her zaman ıslak olduğunda fırçalamaktan kaçının. 3.Saçınızı çözerken, uzantının altından başlayın ve saçtaki çekmeyi azaltmak için yukarı doğru çalışın.

Ana özellikleri

Müşteri seçim